Deri ve Zührevi Hastalıklar “Cildiye” Randevusu Alınamıyor

@Luminous Valentine O işler zaten doktora göre değişiyor bazı doktorlar bakıyorlar randevusuz ama egzama ile ilgili söyleyebileceğim bir şey varsa o da cildiye doktorunun bu hastalığa pek ilgili davranmadığı. Bir ilaç yazacak gönderecek seni abimde aynı hastalık var yıllardır doktorlardaydı çözüm bulamadı akışına bıraktı genelde şehir ortamlarından uzak durmaya ve stresiz yerlerde kalmaya çalışıyor.
Son zamanlarda geçim sıkıntısı oldukça stres yaşamama sebep oldu dişlerim 23 yaşımda döküldü. Adeta saçlarım döküldü napıcam bilmiyorum keşke tedavi olabilsem

Sizinle geçen konuşmuştuk sanırım, raporunuzu veren hastaneyle doğrudan görüşecektiniz. İlgilenmediler mi?
Yok hocam benimle böyle bişey konuşmadınız.

Yok hocam benimle böyle bişey konuşmadınız.
O zaman size önerim de aynısı olacak. Raporlu ilacı olan kişiler, aynı doktordan, ya da en azından aynı hastaneden randevu alabiliyor genelde. Bunu da internet üzerinden değil, o hastanenin/doktorun sekreteriyle görüşerek yapabilirsiniz. O hastanenin/bölümün "takipli hastası" olduğunuz için size doğrudan randevu yazarlar zaten. Yine birkaç hafta, belki birkaç ay sürebilir yoğunluğa göre ama en azından kesin olarak randevunuz olur.

Hastanenizin Dermatoloji sekreterliğine gidin, takipli hasta olduğunuzu, ilaç rapor sürenizin bittiğini, raporu yeniletmek için randevuya ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Eğer böyle bir uygulamaları varsa yardımcı olurlar. Bölümden bölüme bazen değişebiliyor randevu uygulamaları, ama şansınızı deneyin.

Abi 3 aydır uğraşıyorum randevu alamıyorum. Öyle bir duruma geldim ki Avrupa yakası, Anadolu yakası neresi olursa razıyım imkanım olsa özele gideceğim ama imkanım yok.
Egzama denen bir illetle 6 senedir savaşıyorum.
Fakat yüzümde yaralar açılıyor durduk yere ve yüzümde adeta kesik izleri gibi tüm yüzümde ciddi acı ve yaralar çıkıyor.
Bu randevu sistemi beni o kadar yordu ki inanın çok acı çekiyorum yetişkin hasta bölümünde cildiye bölümü yok şimdilik bir nebze aleo vera ile cildimi sakinleştiriyorum ama ne zamana kadar böyle olacak 😩

Dermovative diye bir krem var onu kullan geceleri ben kullandım 2-3 günde geçiriyor eczaneye söylersen verirler.

Geri
Yukarı