Derimi nasıl inceltebilirim?

SwindelieR

Hectopat
Daha fazla  
178 boyunda 60 kiloyum yağ oranım bayağı az %11 civarlarında ama derim kalın olduğu için six-packler gözükmüyor. hatta sadece üstteki 2'si çok az gözüküyor, bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
178 boyunda 60 kiloyum yağ oranım bayağı az %11 civarlarında ama derim kalın olduğu için six-packler gözükmüyor. Hatta sadece üstteki 2'si çok az gözüküyor, bunu nasıl çözebilirim?

Yağ oranınızın %11 olup karın kası görünmeme ihtimali yok 60 kiloda %11 yağ oranınada inmek çok zor.

Yeşillik tüketmeyi kes. Süt arkadaşın dediği gibi kullanmayı kes. Ödem atmaya bak vücudunda. Bir de karın kası ne alaka kardeşim git biraz kilo al omuzun kolun bacağın olsun. Ne yapacaksın karın kasını?

Muhtemelen yağ oranını yanlış ölçtün. %11 yağ oranında karın kasları kesinlikle gözükmeli. Yağ tabakası deri altında yer alır ondan kalındır.

Demek ki karın kasların yeterince gelişmemiş, yağ oranın az diye illa gözükecek diye bir durum yok genetiğe göre de değişir. Benim yağ oranım 67 kiloyken %11 falandı o zaman gözüküyordu 85 kilolara kadar çıkınca tamamen gitti. Bana sorarsan karın kasını boş ver sağlam bulka gir o kilo ve boy oranıyla estetikte duramazsın zaten kütle yetmez.

Yeşillik tüketmeyi kes. Süt arkadaşın dediği gibi kullanmayı kes. Ödem atmaya bak vücudunda. Bir de karın kası ne alaka kardeşim git biraz kilo al omuzun kolun bacağın olsun. Ne yapacaksın karın kasını?

Kral ufak bir cut yapmak istedim yoksa bulktayım kilo almaya çalışıyorum.

Demek ki karın kasların yeterince gelişmemiş, yağ oranın az diye illa gözükecek diye bir durum yok genetiğe göre de değişir. Benim yağ oranım 67 kiloyken %11 falandı o zaman gözüküyordu 85 kilolara kadar çıkınca tamamen gitti. Bana sorarsan karın kasını boş ver sağlam bulka gir o kilo ve boy oranıyla estetikte duramazsın zaten kütle yetmez.

Fitness geçmişimden önce 13 ile 16 yaş arası çok fazla karın çalıştım tek istediğim karın kasıydı o zamanlar.

Bulk yap 85-90 kilolara kadar.

90kg ne kanka obez olurum bu boya 75kg yeterli kütleli ve estetik.

Kral ufak bir cut yapmak istedim yoksa bulktayım kilo almaya çalışıyorum.

Fitness geçmişimden önce 13 ile 16 yaş arası çok fazla karın çalıştım tek istediğim karın kasıydı o zamanlar.

90kg ne kanka obez olurum bu boya 75kg yeterli kütleli ve estetik.
İyi bir kütle kazandığından emin olmalısın. Temiz büyürsen sıkıntı olmaz. Obez olsan dahi zaten temiz büyüyeceğin için yağ yakarken fazlalıkları atar 75-80 kg’ya düşersin.

Geri
Yukarı