Ders anlatamadığı halde quiz yapan hoca

Hocanın oturacağı koltuğa çaktırmadan raptiye koy :). Kim yaptı bunu dendiğinde ise hiç renk verme. Belki hocanın sözlü yapmamasını yada bundan sonra daha iyi ders anlatmasını sağlamaz ama içinin yağlarını eritebilir.
Umarım sonunda (!) eklemeyi unutmuşsundur. Birine zarar vermek ne demek?

Hocanın oturacağı koltuğa çaktırmadan raptiye koy :). Kim yaptı bunu dendiğinde ise hiç renk verme. Belki hocanın sözlü yapmamasını yada bundan sonra daha iyi ders anlatmasını sağlamaz ama içinin yağlarını eritebilir.
Umarım sonunda (!) eklemeyi unutmuşsundur. Birine zarar vermek ne demek?
Bunlar ufak, küçük, küçücük, masum şakalar. :D
Kağıtları oturmadan dağıtıyor. Zaten ders boyunca masaya yaslanırsa yaslanıyor. Koltuğa oturmuyor. 🙁
Kağıtları oturmadan dağıtıyor. Zaten ders boyunca masaya yaslanırsa yaslanıyor. Koltuğa oturmuyor. 🙁 🙂
Youtube'deki eğitim videolarına kaldın o zaman. İşin yaş. :(

Dostlar konuyu yeniden canlandırmak istemezdim ama bu hocamız diğer hocalara nazaran daha zor performans ödevleri verdi. Ve dersinden bi ekran fotoğrafı aldım.
Ekran Görüntüsü (121).png

Bu dersin en düzgün hali. Bir de ses seviyesi %100 yine de konuştuklarından bir şey anlamıyorum. Bu arada yapacağı quizleri performans ödevi olarak verdi. Acaba okullar kapanmayıp quiz yapsaydı performans olarak ne verecekti?

Dostlar konuyu yeniden canlandırmak istemezdim ama bu hocamız diğer hocalara nazaran daha zor performans ödevleri verdi. Ve dersinden bir ekran fotoğrafı aldım.Eki Görüntüle 976979

Bu dersin en düzgün hali. Bir de ses seviyesi %100 yine de konuştuklarından bir şey anlamıyorum. Bu arada yapacağı quizleri performans ödevi olarak verdi. Acaba okullar kapanmayıp quiz yapsaydı performans olarak ne verecekti?

Bu hangi dil? Allah yardımcın olsun vallahi.

Konuyu yine canlandırıyorum ama. Bu hoca, soruları yarım çıkmış bi fotokopiyi yazdırıp, çözdürdü. Birinci performans ödevimiz buymuş. Sonra Herkes ilk ödevi atarken, araya ikinci performans ödevini sıkıştırmış. Bir çoğumuzun bundan haberi bile yoktu. Bu gün son günmüş. Bir de 8 sayfa var. Soruları kısaltabilirsiniz demiş. Fizik sorusunu ne kadar kısaltabilirsin ki? Bir de hoca 55 yaşlarında. Ödevleri ne kadar detaylı kontrol edebilir ki? Sadece bizim sınıfa değil, en az üç sınıfa verdi bu ödevleri. Artık bi Fatiha'nızı esirgemeyin. 🙁 🙂

Konuyu yine canlandırıyorum ama. Bu hoca, soruları yarım çıkmış bir fotokopiyi yazdırıp, çözdürdü. Birinci performans ödevimiz buymuş. Sonra herkes ilk ödevi atarken, araya ikinci performans ödevini sıkıştırmış. Birçoğumuzun bundan haberi bile yoktu. Bu gün son günmüş. Bir de 8 sayfa var. Soruları kısaltabilirsiniz demiş. Fizik sorusunu ne kadar kısaltabilirsin ki? Bir de hoca 55 yaşlarında. Ödevleri ne kadar detaylı kontrol edebilir ki? Sadece bizim sınıfa değil, en az üç sınıfa verdi bu ödevleri. Artık bir fatiha'nızı esirgemeyin. 🙁 🙂

Allah yardımcın olsun. Fatiha okudum. İnşallah en yakın zamanda hocanız değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı