Ders çalışamıyorum ne yapmalıyım?

ayrıca kötü bir liseye de gitmek istemiyorum.
Gitmek istemiyorsun ama çalışmıyorsun. Tanrım çok para ver ama çalışmayım ile eş değer bu. Onun dışında net durumlarınız nasıl?

Senin gibi YKS'de mezuna kalan biri için gayet normal bir yorum, sınav da zaten Türkçe ve matematikten ibaret ya. Asıl insanların duyguları ile oynayan sizlersiniz, boşuna ümit vermeyin insanlara.
Boşa ümit vermek değil. Ne kadar çalışırsa kardır. Hiç çalışmamaktan iyidir. En azından az bir şey çalışmış bir şekilde girer. Çalışmadan girmesini mi istiyorsunuz? 2-3 şey öğrenmesi bile belki onun sınavda çok işine yarayacak. Boş yapmayın lütfen.

Gitmek istemiyorsun ama çalışmıyorsun. Tanrım çok para ver ama çalışmayım ile eş değer bu. Onun dışında net durumlarınız nasıl?

Derslerim kötü değil sadece çalışma isteğim hiç yok fen ve matamatiği yaparken zorlaniyorum sadece feni gene biraz yapabiliyorum ama matamatikten 4 net falan çıkartıyorum.

Ee ne yapalım içinde istek olmayan birini zorla mı çalıştıralım? Hem ayranım dökülmesin hem tuzum kuru olsun, oh ne ala memleket. Kendine bir meslek lisesi bakmaya başla.

Bu kadar kaba ve sert konuşmanızdaki amaç nedir? Konu ile ilgilenmediğim halde ben bile rahatsızlık duydum. " kendine bir meslek lisesi bakmaya başla " demişsiniz Anadolu lisesi yok mu sanki. Yazınız moral kırmayı amaçlar şekilde yazılmış. 1 ay sonra sınava girecek kişinin moralinin kırılması ona ne fayda sağlayacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı