Ders çalışamıyorum ve dersleri anlamıyorum

Disiplinsizlik, iradesizlik, Andrew Tate'e oynamaca. 3 şeyi tersine çevir, amacını doğru düzgün edin, geleceğini düşün. Zamanla düzelirsin. Ya da kolaya kaçıp paranı psikiyatristlere boca edebilirsin 👍

Bazı arkadaşların bu arkadaşımızın profil fotoğrafına ettiği lafları garip buldum. Hayır niye eleştiriyorsunuz? Siz hiç mi sevdiğiniz insanın resmini profil fotoğrafı yapmıyorsunuz? Her neyse konuya gelecek olursak, kendinize mutlaka planlama yapınız. Okul öncesi, okul sırasında ve okul sonrası şeklinde olabilir. Daha sonra bunu hiç aksatmayacak şekilde uygulayınız ve derslere çok değil akıllıca çalışın.

Hocam kafanız dersi almak istemiyorsa en kolay dersi bile anlayamazsınız bu kafa yapısını değiştirmeniz lazım herkesin farklı görüşleride olsa bu ülkede üniversite okumadan bir yerlere gelmek cidden çok zor.

Bazı arkadaşların bu arkadaşımızın profil fotoğrafına ettiği lafları garip buldum. Hayır niye eleştiriyorsunuz? Siz hiç mi sevdiğiniz insanın resmini profil fotoğrafı yapmıyorsunuz? Her neyse konuya gelecek olursak, kendinize mutlaka planlama yapınız. Okul öncesi, okul sırasında ve okul sonrası şeklinde olabilir. Daha sonra bunu hiç aksatmayacak şekilde uygulayınız ve derslere çok değil akıllıca çalışın.

Sağ olun hocam çok doğru bir noktaya değindiniz.

Yahu okul engel oluyor yazmışsın yukarıda, git önce okuma yazmanı hallet ileride sıkıntı olmasın.
Güldürmeyin hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı