Ders çalışırken dikkatim dağılıyor

Waxcy1

Picopat
Daha fazla  
Dostlarım merhaba, bu sene LGS'ye gireceğim için derslerime asılmaya çalışıyorum ama sürekli dikkatim dağılıyor. Atıyorum bilgisayardan dersle alakalı bir şeye bakacağım zaman Discord'a falan kayıyor dikkatim. Uzun süre zaman geçiriyorum yapılan denemelerde sürekli çalışan çocuklara göre düzgünce çalışmadan 360 alıyorum. Bu her deneme böyle. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapılan denemelerde sürekli çalışan çocuklara göre düzgünce çalışmadan 360 alıyorum. Bu her deneme böyle. Önerileriniz nelerdir?

Çalışsam ben bu çocuklara fark atarım gibi düşünmemen ve olayın ciddiyetini kavraman. Ayrıca ben sonradan fark ettim ancak YouTube'dan okulların tanıtım videolarını izleyebilirsin çok iyi motivasyon kaynakları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam teknolojiden uzak durursanız sorun çözülecektir ciddi asılmanız lazım.

O olaya pek güvenme derim, keza aynısını bende yaşıyordum ama sadece birer bahaneymiş.

Hocam yanlış anlamayın ama ders çalışmak istemeyen kişilerin kendini avutmasından farklı bir şey değildir benim bir arkadaşım vardı "ben ders çalışmadığım halde böyleyim bir çalışayım sen falan kalmazsın" diyordu puanla bile yerleşemedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı