Ders çalışırken içmek için kahve önerisi

Karius

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, kütüphanede ders çalışıyorum. Makine kullanmadan yapabileceğim kahve var mı? Nescafe dışında daha iyi kahve olsun istiyorum.

Jacobs Nescafe kadar şekerli gelmiyor bana ve tadı daha güzel. Uykumu açsın kendime getirsin derseniz Nescafe'nin 2gr'lık Gold kahveleri var.

Nescafe Gold Colombia 2gr.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kahve Dünyası Damla sakızlı.

Geçen içtim bitiremedim :D Eğer damla sakızı aromasını pek sevmiyorsanız bunu da sevmezsiniz. Aroması biraz eser miktarda olsa güzel olurda öyle değiş işte. Bir de normal bardak veya kupada da içmedim. Bayağı büyük kavanoz gibi bardakta içmiştim ona rağmen aroması keskindi.

Türk kahveleri de pişirilmeden makinesiz yapılır mı?
Soğuk suda çözünmüyor, eğer suyu kaynatırsan neden olmasın. Makinesiz yapılıyor tabii ki de.

Geçen içtim bitiremedim :D Eğer damla sakızı aromasını pek sevmiyorsanız bunu da sevmezsiniz. Aroması biraz eser miktarda olsa güzel olurda öyle değiş işte. Bir de normal bardak veya kupada da içmedim. Bayağı büyük kavanoz gibi bardakta içmiştim ona rağmen aroması keskindi.

Soğuk suda çözünmüyor, eğer suyu kaynatırsan neden olmasın. Makinesiz yapılıyor tabii ki de.
Güzel ama hocam, diriltiyor.

Güzel ama hocam, diriltiyor.

Vallahi günde 2-3 bardak kahve içerim, hatta bazen Nescafe Gold tarzı yumuşatıcı olmayan kahvelerden bardağıma 5-6 kaşık atsamda uykumu bir gram açmaz. O yüzden bilemeyeceğim nasıl dirilttiğini :D

Geri
Yukarı