Ders çalışırken yardımcı uygulamalar neler?

• Konuyu başlatan 1xcs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 285
İşletim sistemi
Windows 10

1xcs

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller, bilgisayarda veya telefonda günlük planları mı kayıt edebileceğim ajanda tarzında kullanabileceğim hem bilgisayarda hem de teiefonda senkronize şekilde çalışan önerebileceğiniz programlar nelerdir? Ayrıca çalışırken süre tutabileceğim programda söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evernote'un öyle bir olayı vardı sanırım.

Teşekkür ederim.

Ders Takip: Odaklı Çalışma - Google Play'de Uygulamalar

Çok fazla bunun gibi programlar vardı bazıları işlevsel değil bunu kullandınız mı verimli çalışma sunuyor mu

Teşekkür ederim.

Çok fazla bunun gibi programlar vardı bazıları işlevsel değil bunu kullandınız mı verimli çalışma sunuyor mu?

Bir ara bu tarz bir uygulama kullanmıştım çoğu birbiri ile benzer ama ben uygulama ile değil de daha çok bir kağıda yazarak motive oluyorum yapılacaklar listesi yapabilirsin.

Bir ara bu tarz bir uygulama kullanmıştım çoğu birbiri ile benzer ama ben uygulama ile değil de daha çok bir kağıda yazarak motive oluyorum yapılacaklar listesi yapabilirsin.

Aslında yanımda başka cihaz vs olduğunda bilgilerime kolayca ulaşmak istiyorum bir taraftan da çalışmalarımda vs dikkatimi çok kaybediyorum bunun için zaman tutmak istiyorum bunu zamanla arttırmak istiyorum birden fazla uygulamada olur maksat verimli olabilmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı