Ders çalışma programı nasıl hazırlanır?

Swoz

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ben kendime ders programı hazırlamak istiyorum ama öğlenci olduğumdan vakit bulamıyorum. Sabah saat 1'de evden çıkıp 8.30'da dönüyorum. Nasıl bir program hazırlayabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafta sonunuzu buna ayırabilirsiniz. Yaptığınız şeyleri detaylı bir şekilde yazın ve mümkünse esnek bir plan oluşturmaya çalışın. Eğer buna vakit ayıramayacak zamanınız yoksa okulunuzdaki rehber (PDR) öğretmeniniz sizin için hazırlayabilir.

Hafta sonunuzu buna ayırabilirsiniz. Yaptığınız şeyleri detaylı bir şekilde yazın ve mümkünse esnek bir plan oluşturmaya çalışın. Eğer buna vakit ayıramayacak zamanınız yoksa okulunuzdaki rehber (PDR) öğretmeniniz sizin için hazırlayabilir.
Esnekten kastınız nedir hocam? Ve bu arada okul zamanları sayesinde ailemle çok az vakit geçirebiliyorum malesef😕

Kime sorsam bilemiyorum hocam. Çok geç saatte çıkıyorum. Bende burdan yardım almak istedim.
Ailemle derslerden dolayı az görüşebiliyorum demişsin ama annen veya baban sana bu tarz bir program hazırlasa? Ne yapıp ettiğini en iyi bilen ve seni en iyi tanıyan kişilerden biri mesela. Hem böylece belki daha çok iletişim kurma fırsatınız olur. :) İhmal etmemek lazım böyle şeyleri.

Ailemle derslerden dolayı az görüşebiliyorum demişsin ama annen veya baban sana bu tarz bir program hazırlasa? Ne yapıp ettiğini en iyi bilen ve seni en iyi tanıyan kişilerden biri mesela. Hem böylece belki daha çok iletişim kurma fırsatınız olur. :) İhmal etmemek lazım böyle şeyleri.
Anladım hocam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı