Ders çalışmak için hangi tablet daha iyi olur?

Hocam genel olarak gerek RAM işlemci ekran depolama olsun daha iyi MatePad Air klavyeside var tabii risk meselesi sonuçta yeni işletim sistemi ancak ben Google'la bir sorun olacağını sanmıyorum

Yani hocam arkadaşın kendi tercihi ha ben olsam S7FE Alırdım gboxla uğraşmamak ve S Pen DeX gibi özellikler olsun ayrıca Samsung Piyasanın 1 numaralı ekran üreticisi onu da göz önünde bulundururdum

İkinizde çok güzel anlattınız sağ olun. Çok arada kaldım sanırım MediaMarkt'a gidip ikisine de bir bakacağım. Samsung alacağım fakat ekranın TFT olması çok mu kötüdür ve aradaki 4 GB RAM çok işime yarar mı çünkü oyun falan oynamayacağım Full YKS çalışacağım. Huawei de illaki YouTube kullanmam gerekecek mecbur çözmek zorundayım. Sadece işletim sistemi sıkıntı o olmasa varya.

İkinizde çok güzel anlattınız sağ olun. Çok arada kaldım sanırım MediaMarkt'a gidip ikisine de bir bakacağım. Samsung alacağım fakat ekranın TFT olması çok mu kötüdür ve aradaki 4 GB RAM çok işime yarar mı çünkü oyun falan oynamayacağım Full YKS çalışacağım. Huawei de illaki YouTube kullanmam gerekecek mecbur çözmek zorundayım. Sadece işletim sistemi sıkıntı o olmasa var ya.

Hocam Ekran TFT AMOLED Samsung'tan iyi ekran üreticisi yok zaten piyasada gidin kendinizde göreceksiniz Ekran konusu açıldı mı Samsung deyip susarım hocam Ayrıca Huawei alırsanız Google desteği olmadığı için pişman olursunuz benden söylemesi YouTube dahil emulatorden açacaksınız.

Hocam bide ekstradan belirtiyim yine kararı mediamarkta verirsiniz MatePad 144Hz'ken S7FE 60Hz Ancak DeX S Pen HDR10Plus gibi özellikler Bu açığı kapatıyor yinede tercih sizin.

Ben olsam S7FE Alırdım onuda belirtiyim

Hangisini aldınız hocam bu arada benim de karar değişti ben olsam iPad alırdım Android ile uğraşılmaz Tavsiyem İPad almanız

Son düzenleme:
Hocam Ekran TFT AMOLED Samsung'tan iyi ekran üreticisi yok zaten piyasada gidin kendinizde göreceksiniz Ekran konusu açıldı mı Samsung deyip susarım hocam Ayrıca Huawei alırsanız Google desteği olmadığı için pişman olursunuz benden söylemesi YouTube dahil emulatorden açacaksınız.

Hocam bide ekstradan belirtiyim yine kararı mediamarkta verirsiniz MatePad 144Hz'ken S7FE 60Hz Ancak DeX S Pen HDR10Plus gibi özellikler Bu açığı kapatıyor yinede tercih sizin.

Ben olsam S7FE Alırdım onuda belirtiyim

Hangisini aldınız hocam bu arada benim de karar değişti ben olsam iPad alırdım Android ile uğraşılmaz Tavsiyem İPad almanız
Daha almadım 2-3 hafta içinde almayı düşünüyorum aksilik çıkmaz ise bilgisayarımı satacağım. Evet benimde aklımda iPad 9 girdi. Onu düşünüyorum. 2 yıl beni idare etsin hedefim bilgisayar mühendisliği her türlü kendime güzel bir set dizeceğim.

Daha almadım 2-3 hafta içinde almayı düşünüyorum aksilik çıkmaz ise bilgisayarımı satacağım. Evet benimde aklımda iPad 9 girdi. Onu düşünüyorum. 2 yıl beni idare etsin hedefim bilgisayar mühendisliği her türlü kendime güzel bir set dizeceğim.
iPad 9 çok iyi olur hocam pt.com dan alın çok daha ucuza gelir

Yeni konular

Geri
Yukarı