Ders çalışmak için hangi tablet daha iyi olur?

A8 9600

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İşlemci
Ders çalışmak için tablet arıyorum. Yanında kalemi dahil 12000-13000 TL bütçem var. Düzgün not alınabilmesi ve ekranı benim için önemli. Birkaç tablet seçtim sizce hangisi daha iyi olur? Huawei MatePad Air, Samsung Galaxy Tab S7 FE, Huawei 11.5 inch. Ya da varsa güzel siz önerebilir misiniz? Kalem olması lazım yanında ya da ayrıyeten alabilirim ama maksimum 13500 olsa iyi olur. Teşekkürler şimdiden.

Ders çalışmak için tablet arıyorum. Yanında kalemi dahil 12000-13000 TL bütçem var. Düzgün not alınabilmesi ve ekranı benim için önemli. Birkaç tablet seçtim sizce hangisi daha iyi olur? Huawei MatePad Air, Samsung Galaxy Tab S7 FE, Huawei 11.5 inch. Ya da varsa güzel siz önerebilir misiniz? Kalem olması lazım yanında ya da ayrıyeten alabilirim ama maksimum 13500 olsa iyi olur. Teşekkürler şimdiden.

Huawei MatePad Air alabilirsiniz.

Hocam Öncellikle Huawei yi bir kenara atın google uygulamaları yok saçma sapan yollarla uğraşıyorsunuz yüklemek için matepad önermiyorum işinizi zorlaştırır S7FE Önerimdir Yanında kalemle geliyor Ayrıca kalan bütçeylede Klavyeli kılıfını Alırsınız S Pen DeX Gibi özelliklerde hayli hayli işinize yarayacaktır Ekran konusundada Matepad'ten çok daha iyidir

Bu arada Dolby Atmos gibi üstün ses özellikleride çok işinize yarayacaktır.

mate pad air hepsinden daha iyi hocam kesinlike

Hocam Öncellikle Huawei yi bir kenara atın google uygulamaları yok saçma sapan yollarla uğraşıyorsunuz yüklemek için matepad önermiyorum işinizi zorlaştırır S7FE Önerimdir Yanında kalemle geliyor Ayrıca kalan bütçeylede Klavyeli kılıfını Alırsınız S Pen DeX Gibi özelliklerde hayli hayli işinize yarayacaktır Ekran konusundada Matepad'ten çok daha iyidir

Teşekkürler öneriniz için. Google servisleri çok ta önemli değil. Ben sadece ders için alıyorum. Bende Samsung düşünüyordum. 12.4 inch olması ve Samsung olması beni düşündürüyordu diğer özellikleri neredeyse aynı diye.

hocam matepad air den işlemci,ekran,ram,depolama konusunda çok geri matepad air'İn yanında klavyeli kılıf+kalem geliyor matepad 144hz ipi s7fe 60hz t f t panel yani hiçbir açıdan daha iyi değil s7fe ayrıca s7fe 4gb ram matepad 8gb ram

Teşekkürler öneriniz için. Google servisleri çok ta önemli değil. Ben sadece ders için alıyorum. Bende Samsung düşünüyordum. 12.4 inch olması ve Samsung olması beni düşündürüyordu diğer özellikleri neredeyse aynı diye.
bence matepad air alın hocam direkt hertürlü açıdan daha iyi bir deneyim yaşarsınz

Hocam Samsung 10 bin miliamper bir de Google servislerinden kastım YouTube falan yok tablette ve Google ile bağlantılı olan hiçbir linki açamıyorsunuz S Pen DeX gibi özellikler varken bence tercihiniz S7FE olmalı Ayrıca HDR 10 Plus Ekran Kullanıyor.

Hocam Samsung 10 bin miliamper bir de Google servislerinden kastım YouTube falan yok tablette ve Google ile bağlantılı olan hiçbir linki açamıyorsunuz S Pen DeX gibi özellikler varken bence tercihiniz S7FE olmalı Ayrıca HDR 10 Plus Ekran Kullanıyor.
google indirebiliyorsunuz direkt?

Hocam MatePad Air'den işlemci, ekran, RAM, depolama konusunda çok geri MatePad Air'i̇n yanında klavyeli kılıf+kalem geliyor MatePad 144Hz ipi s7FE 60Hz t F t panel yani hiçbir açıdan daha iyi değil s7FE ayrıca s7FE 4 GB RAM MatePad 8 GB RAM

Bence MatePad Air alın hocam direkt her türlü açıdan daha iyi bir deneyim yaşarsınz

Yani hocam arkadaşın kendi tercihi tamam MatePad 144 Hz olabilir ama S7FE varken düşündürüyor yine arkadaşın kendi tercihi bu arada Samsungta'da kalem geliyor Ayrıca kablolu kulaklık kullanımıda oldukça kötü bir performansa sahip MatePad

Google indirebiliyorsunuz direkt?

Hayır hocam indiremiyorsunuz cihaz kendi emulatörü üzerinden açıyor linkleri açamıyorsunuz.

Yani hocam arkadaşın kendi tercihi 144 Hz ama S7FE özellikleri varken düşündürüyor yine arkadaşın kendi tercihi bu arada Samsungtada kalem geliyor Ayrıca kablolu kulaklık kullanımıda oldukça kötü bir performansa sahip MatePad

Hayır hocam indiremiyorsunuz cihaz kendi emulatörü üzerinden açıyor linkleri açamıyorsunuz.
hocam genel olarak gerek ram işlemci ekran depolama olsun daha iyi matepad air klavyeside var tabi risk meselesi sonuçta yeni işletim sistemi ancak ben google la bir sorun olacağını sanmıyorum

Geri
Yukarı