Ders çalışmak için koltuk önerisi

esq

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ders çalışmak için rahat bir koltuk arıyorum, uygun fiyata bütçe aralığını bilemiyorum kaliteli bir koltuk arıyorum ofis koltuğu gibi. Oyuncu koltuğu olmasın. Önerilerinizi beklerim.

Ofiste 2'sini kullanıyorum bel ağrısı vb. yaşatmadı bana.
Bu tarzlarda alabilirsiniz.

Sert süngerli dönerli bir koltuk iş görür. Süngeri yumuşak olursa dibe çöküyor rahatsızlık veriyor. İnternetten almak yerine teşhir ürünü olan mağazalarda deneyip almak daha iyi olur. Oyuncu koltuklarının genelde böyle bir sıkıntısı yok ama istemiyorsanız deneyerek almak daha iyi.

Merhaba arkadaşlar. Ders çalışmak için rahat bir koltuk arıyorum, uygun fiyata bütçe aralığını bilemiyorum kaliteli bir koltuk arıyorum ofis koltuğu gibi. Oyuncu koltuğu olmasın. Önerilerinizi beklerim.
Hocam koltuk bilmiyorum fakat almayı düşünmeniz iyi olmuş gayet mantıklı hareket. Sırt ağrısından arada kalkıp şınav çekip öyle oturuyordum ben sınav yılımda ders çalışırken. Rahat koltuk cidden şart.

Valla 1 ay kadar önce ikea markus 4000 civarındaydı ve bence mükemmel bi koltuk. Hem büyük oturunca rahat ediyorsunuz, hem dayanıklı hemde ergonomik. Bi alamadım şu koltuktan. İmkanı olan varsa kesinlikle tavsiye ederim. 10 yıl garanti veriyorlar ki ikea alıpta garantiden memnun kalmayanı göremedim henüz.

Geri
Yukarı