Ders calismak icin laptop mu iPad mi?

NearDN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, şu an MediaMarkt'tayim iPad 9. nesil alacaktim ancak laptop daha mi iyi olur YKS sinavi icin bilmiyorum cok kararsizim. İyi bir laptop kac TL olur? Ne yapacagimi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın yoksa bilgisayar almanı tavsiye ederim, çok fonksiyonlu olarak kullanabilirsin. Bütçen ne kadar?

Merhaba, şu an MediaMarkt'tayim iPad 9. nesil alacaktim ancak laptop daha mi iyi olur YKS sinavi icin bilmiyorum cok kararsizim. İyi bir laptop kac TL olur? Ne yapacagimi bilmiyorum.

Ben MacBook aldım açıkçası iPad almadıgıma hem pişmanım hem değilim pişmanlığımın nedeni iPad derse çalışmaya daha uygun not alma gibi kalem açısından fakat MacBook'ta bu işlevler pek mümkün değil sadece ders videolarını izlersin ama ileridede iş hayatında MacBook daha yararlı olacaktır zannımca karar senin.

Bir tablet almak daha mantıklı olabilir. Ben aynı zamanda yazılım geliştirmeyle uğraştığımdan dolayı bilgisayar aldım. Dersler için ise bir çizim tableti aldım. Takıyorum, keyfime bakıyorum. Bu ikili de iyidir, fakat sizin için kalemi olan bir tablet daha iyi tabii.

iPad'ler diğerlerine göre iyi olsa da Android tabletlerin sizi üzeceğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı