Ders çalışmak ve video izlemek için laptop vs tablet

iPad 10 kullanıyorum hiç anlatıldığı kadar muhteşem bir cihaz değil laptopla aralarında çok büyük farklar var laptoplardaki rahatlık hiçbir tablette yok.

Huawei D15 i5 1135G7 ve Huawei D14 Ryzen 5 3500U bunların şarjı ne kadar gidiyor bilen var mı?

Hocam bu cihazlar iş amaçlı olduğu için pil süreleri yeterli gelir. Ancak kesin bir değer söyleyemem.

Fiyat dolayısıyla da MatePad daha cazip geliyor. Ama diğer yandan da 2. El Matebook'lar falan benzer fiyatta olduğu için kafa karıştırıyor. Çok arada kaldım.
Laptop çok önermem.Tablet al gününü çıkarırsın. Laptoplar gününü çıkarmaz günde en az 2-3 kere şarja takmak zorunda kalabilirsin kullanıma bağlı olarak.

Bunlardan hangisi alınmalı? Her türlü öneriye açığım. Başka tavsiyelerde verebilirsiniz.

Arkadaşlar selam. Ders çalışırım, video-film falan izlerim bu nedenle laptop veya tablet bakıyorum. Gözüme çarpan birkaç ürünü ekleyeceğim. Bunlardan birisini veya kendinizin tavsiye ettiği başka bir ürünü neden almalıyım? Neden almamalıyım? Yardımcı olur musunuz?

Önceliğim şarj süresi ve taşınabilirlik.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı