Ders için dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Hocalarım bütçe neye göre belirlesin arkadaş? Piyasayı bilmediğini söylüyor, istediği özelliklere göre bilgisayar bulmanızı istiyor. Ve belirlediği kriterlere uygun en ucuz bilgisayarı istiyor. Bütçe sorsanız da nasıl bulacak bütçesini?

Şimdi biraz piyasaya bakındım, 3500 tl'yi gözden çıkardım neler önerirsiniz benim için? Bu arada teşekkür ederim herkese, link bırakan arkadaşlara da teşekkür ederim. Gördüğünüz 2. el bilgisayarlardan da bırakabilirsiniz ucuz olsa yeterli :D

Hocalarım bütçe neye göre belirlesin arkadaş? Piyasayı bilmediğini söylüyor, istediği özelliklere göre bilgisayar bulmanızı istiyor. Ve belirlediği kriterlere uygun en ucuz bilgisayarı istiyor. Bütçe sorsanız da nasıl bulacak bütçesini?
Bir bilgisayara verebileceği maksimum parasını bilmeden öneri yapmak zor.

Şimdi biraz piyasaya bakındım, 3500 tl'yi gözden çıkardım neler önerirsiniz benim için? Bu arada teşekkür ederim herkese, link bırakan arkadaşlara da teşekkür ederim. Gördüğünüz 2. el bilgisayarlardan da bırakabilirsiniz ucuz olsa yeterli :D

Hocam isterseniz iPad vs. alabilirsiniz. Ders için daha mantıklı bir tercih olur. Örneğin şu iPad, kesinlikle parasını hak eder.

Kullandığımdan biliyorum, arızaları en erken 5 yıl sonra başlar. O da hafif bir yavaşlama vs. olur.

Bilgisayara göre daha akıcıdır, taşınabilirliği daha kolaydır, bataryası daha iyidir ve ders için program desteği yeterince iyidir.

Geri
Yukarı