Ders için tabletten en iyi verim nasıl alınır?

GraveKeeper

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Samsung tabletim var. Örneğin bir ders videosu izlerken direkt izlediğim yeri SS olarak not alabiliyorum. Kendim kalemle de yazabiliyorum. Kısacası notları nasıl almalıyım, siz nasıl alıyorsunuz? Tek tek elle yazmaktansa o sayfayı SS alıp üzerinde oynamalar yapmayı mı tercih edersiniz?

Son düzenleme:
Ekranı ikiye bölüp bir tarafa OneNote üzerinden not alırken bir tarafta izlenir. Sayfayı ekran görüntüsü almak zahmetli geliyor.
Peki bir şey sorabilir miyim? İlk defa Samsung tablet kullanıyorum ve kaleminin hassasiyeti hakkında bir bilgim yok. Yere düşürdüm bir kere. Yani böyle ufak düşmelerle zarar görür mü kalem?

Peki bir şey sorabilir miyim? İlk defa Samsung tablet kullanıyorum ve kaleminin hassasiyeti hakkında bir bilgim yok. Yere düşürdüm bir kere. Yani böyle ufak düşmelerle zarar görür mü kalem?

Sanmam açıkçası, ucunun üstüne düşmediği sürece pek bir şey olmaz gibi.

Vallahi ben tabiri caizse tecavüz ettim kaleme bir şey olmadı. Senelerdir Samsung tabletle ders çalışıyorum. Sorun cevaplayayım.

Geri
Yukarı