Ders kaydı yapılmadığı için bursun kesilmesi

Arkadaşlar üniversitede ders kaydı yapmadım pasif gözüküyorum. Bu yüzden bursum birkaç aydır yatmıyor. Yeni dönemde ders kaydımı yapınca yatmayan aylarım toplu şekilde yatıcak mı? Bilgisi olan varsa aydınlatırsanız sevinirim.

Bursu nereden aldığınızı da yazsaymışsınız keşke. Bu bursu aldığınız kurumun politikalarına göre değişebilir. En net bilgiyi kurum sağlar.

Arkadaşlar üniversitede ders kaydı yapmadım pasif gözüküyorum. Bu yüzden bursum birkaç aydır yatmıyor. Yeni dönemde ders kaydımı yapınca yatmayan aylarım toplu şekilde yatıcak mı? Bilgisi olan varsa aydınlatırsanız sevinirim.
Bunun için kayıt yeniledikten sonra kyk ya dilekçe yazman gerekiyor. Kardeşim de aynı durumdan muzdarip. Kaydını yeniledi dilekçeyi yazdık fakat henüz bir geri dönüş yapılmadı olumlu ya da olumsuz. Kurumu aradığımızda da sistemlerde bir güncelleme olduğu söyleniyor. Dilekçeyi yazıp aktif etseler de tekrardan pasif göründüğün ayların ödemesini yapacaklarını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı