ISS önerisi

Dessa

Kilopat
Merhaba, öncelikle kiraladığım evde mal sahibinin üzerine Türk Telekom hattı var ve aylardır faturasını ödeyerek kullanıyorum. Fakat ping sorunu ve düşük hız ayrıyeten binamda fiber olması nedeniyle TurkNet'e geçmek istiyorum. Mal sahibim yurt dışında bu yüzden hattı iptal edebilir mi? Veya dondurabilir mi? Ya da ben parasında da değilim aynı anda TurkNet'te bağlanılabilir mi? Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışından TT Online işlemlerden iptal edebilir. Veya mümkünse Fiber'e geçirebilir. Eğer iptal ederse kendi adına TurkNet'e geçebilirsin diye biliyorum. Benim de binama fiber gelmişti fakat Online işlemlerde gözükmüyordu. Türk Telekom'a gidip düzelttirip paket değişikliği yaparak fibere geçmiştim.

Fiber hangi firmanın? TT fiber ise TurkNet 100 Mbps hız sunabiliyor ancak TurkNet fiber ise GigaFiber olarak bağlantı sağlarsınız. Hem TT hem TurkNet çift hat olur evinizde.

Bende GIBIRNet kullanıyorum eskiden iyi hoştu bu son zamanlar bayağı sorun çıkıyor 3 yıldan fazla kullanmaktayız.

TurkNet'e bende geçecektim fakat VDSL altyapı olduğundan bir de fiyat bir de müşteri hizmetlerinin problemleri ve bir de Şikayetvar'a baktım. Tam anlamıyla husran

Şu an opsiyonlarımda Netspeed var

Önerisi olan varsa şu ISS iyidir falan Mersin Akdeniz bölgesinde oturuyorum.

Yurt dışından TT Online işlemlerden iptal edebilir. Veya mümkünse Fiber'e geçirebilir. Eğer iptal ederse kendi adına TurkNet'e geçebilirsin diye biliyorum. Benim de binama fiber gelmişti fakat Online işlemlerde gözükmüyordu. Türk Telekom'a gidip düzelttirip paket değişikliği yaparak fibere geçmiştim.
Sadece telefonla arayarak veya online şekilde iptal edebilirler mi? İnternette şubeye başvurmaları tarzında yazmakta.

Fiber hangi firmanın? TT fiber ise TurkNet 100 Mbps hız sunabiliyor ancak TurkNet fiber ise GigaFiber olarak bağlantı sağlarsınız. Hem TT hem TurkNet çift hat olur evinizde.
TurkNet 1000mbps görünüyor, Şuan Türktelekomda 30 mbps anca alıyorum. Ozaman mal sahibi hiç bir şekilde iptal etmeden ben TürkNet gigafiber olarak evime bağlatabiliyor muyum? Türktelekom sanırım vdsl veya adsl tam bilgim yok ama fiber değil.

Altyapımı sorguladığımda böyle görünüyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    26,7 KB · Görüntüleme: 12
Sadece telefonla arayarak veya Online şekilde iptal edebilirler mi? İnternette şubeye başvurmaları tarzında yazmakta.

TurkNet 1000MBPS görünüyor, şu an Türk Telekom'da 30 Mbps anca alıyorum. O zaman mal sahibi hiçbir şekilde iptal etmeden ben TurkNet GigaFiber olarak evime bağlatabiliyor muyum? Türk Telekom sanırım VDSL veya ADSL tam bilgim yok ama fiber değil.

Altyapımı sorguladığımda böyle görünüyor.

Çok şansılısınız GigaFiber alt yapısı gelmiş. TT iptal etmeden dahi direk başvurup gigabit kullanabilirsiniz.

Merhaba, öncelikle kiraladığım evde mal sahibinin üzerine Türk Telekom hattı var ve aylardır faturasını ödeyerek kullanıyorum. Fakat ping sorunu ve düşük hız ayrıyeten binamda fiber olması nedeniyle TurkNet'e geçmek istiyorum. Mal sahibim yurt dışında bu yüzden hattı iptal edebilir mi? Veya dondurabilir mi? Ya da ben parasında da değilim aynı anda TurkNet'te bağlanılabilir mi? Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

TurkNet'in kendi altyapısı var sizde sahibi hiçbir şey yapmadan bağlatabilirsin ikisi aynı altyapı değil çünkü diğerini sonradanda iptal edebilirsin.

Bende GIBIRNet kullanıyorum eskiden iyi hoştu bu son zamanlar bayağı sorun çıkıyor 3 yıldan fazla kullanmaktayız.

TurkNet'e bende geçecektim fakat VDSL altyapı olduğundan bir de fiyat bir de müşteri hizmetlerinin problemleri ve bir de Şikayetvar'a baktım. Tam anlamıyla husran.

Şu an opsiyonlarımda Netspeed var.

Önerisi olan varsa şu ISS iyidir falan Mersin Akdeniz bölgesinde oturuyorum.

Her firmanın şikayetçileri illa vardır altyapı kaynaklı mı firma kaynaklı mı orasını bilmek lazım. TurkNet, Netspeed iyidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan giriş yapıp abonelik işlemleri / abonelik bilgileri kısmında abonelik iptaline basıp iptal edebilir. Taahhüdünüz bitmemişse cayma bedeli vs. ödemeniz gerekecek. TurkNet'in cayma bedeli kampanyasını kullanmak için internetin yine evsahibinin adına olması gerekebilir ona dikkat edin.

Buradan giriş yapıp abonelik işlemleri / abonelik bilgileri kısmında abonelik iptaline basıp iptal edebilir. Taahhüdünüz bitmemişse cayma bedeli vs. ödemeniz gerekecek. TurkNet'in cayma bedeli kampanyasını kullanmak için internetin yine evsahibinin adına olması gerekebilir ona dikkat edin.
Büyük ihtimal taahüdü varsada cayma bedeli alamam çünkü onun adına olduğu için fakat problem yok. Öncelik soracağım mal sahibine iptal eder mi diye ondan sonra en kötü yeni abonelik başlatacağım. Konum çözüldü. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim @Gokhy @erenvalencia @Mertcan39

Yeni konular

Geri
Yukarı