Harcama yapılmadığı halde Nays karttan para çekildi

Aslan Mert

Centipat
Merhaba arkadaşlar!
8 Aralık yani bundan 6 gün önce herhangi bir alışveriş yapmama rağmen Nays hesabımdan 51.17 lira para çekilmiş. Ayrıntısına tıkladığımda ise diğer harcamalarda gözüken "açıklama" ve "provizyon kodu" gibi bilgiler yok. 51.17 liraya olan bir abonelik biliyor musunuz? Ya da 8 Aralık yıldönü müydü ve birçok insan teknik sorun yaşamıştı onunla alakalı bir şey olabilir mi? Tüm harcamalarımı tekrar gözden geçirip emin olduktan sonra müşteri hizmetlerini arayacağım.

1702543832886.png

@Ponstaneforte Buna benzer şey de başıma geldi. Gece banka kartından para attım gelmedi. Sabah tekrar kontrol edince o banka kartıma para iade edilmişti. Sabah tekrar nays karta para yüklemeye çalışınca sorunsuz yüklendi.

@Ponstaneforte Buna benzer şey de başıma geldi. Gece banka kartından para attım gelmedi. Sabah tekrar kontrol edince o banka kartıma para iade edilmişti. Sabah tekrar nays karta para yüklemeye çalışınca sorunsuz yüklendi.
Defalarca kontrol ettim para buhar oldu. Geçmiş olsun müşteri hizmetlerini meşgul edin biri olmazsa diğeri.

12 gün sonra harcamanın nereye yapıldığı tespit edildi".... İlgili harcama tutarı Steamgames olarak tespit edilmiştir. Bilgilerinize sunarız". Hiç daha naysla uğraşmayacağım, steam desteğe yazacağım. Buradakı kişinin başına gelenden olmuş anlaşılan; Nays Fazla Para Çekmiş!

Son düzenleme:
Aynı sorunu yaşıyorum. Evvelsi gün para eksildi bağlandım geçen ayki Steam harcamasından tutar düşülmemiş bloke bakiye oldu gibi bir şey dendi ancak o gün tutar düşülmüştü. Dün de bir harcama yapıldı gözüküyor ancak ne açıklama ne başka bir şey var. Canlı destek sadece biz görüntüleyemiyoruz bizde de yazmıyor falan dedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı