Ders konusu internette PDF olarak nasıl bulunur?

YKS öğrencisi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar demek istediğim şu aslında. Mesela Google'a afet yönetimi bölümü fizyoloji dersi yazıp mı aratmalıyım? Yoksa direk fizyoloji yazarak mı aratmalıyım?

Sonuna PDF ibaresini ekleyince çıkar sitelerdende arayabilirsin dergipark, academia, researchgate gibi gibi siteler tarih kitabı okurken çok yararlandım bu sitelerden araştırmam gereken bir konuda gayet iyi makaleler bulunuyor.

Direkt ders çalışmak için işinize yarayacak kaynaklar (ders notu gibi) bulmanız zor olur fakat makale ya da kitap gibi bilimsel kaynaklara üniversite hesabınızla ilgili sitelere girerseniz (Researchgate, Academia gibi) ulaşabilirsiniz.

Direkt ders çalışmak için işinize yarayacak kaynaklar (ders notu gibi) bulmanız zor olur fakat makale ya da kitap gibi bilimsel kaynaklara üniversite hesabınızla ilgili sitelere girerseniz (Researchgate, Academia gibi) ulaşabilirsiniz.
Üniversitenin hesabını Instagram'dan takip ediyorum. Ama nasıl bulacağım?

Üniversite'de öğrenci değil misin? Bölümü yazmana gerek yok başa, konu başlığı yeterli olur. Ortak alınan dersler oluyor çünkü.
Hocam şöyle bir sıkıntı oluyor genelde. Mesela okuduğum bölümde Mikrobiyoloji-Parazitoloji dersi var. Ama bu ders başka bölümün dersinde de yer alıyor. Ondan dolayı demek istedim.

Hocam şöyle bir sıkıntı oluyor genelde. Mesela okuduğum bölümde Mikrobiyoloji-Parazitoloji dersi var. Ama bu ders başka bölümün dersinde de yer alıyor. Ondan dolayı demek istedim.
Anladım, ben de aynı sebepten dolayı başa bölümü yazmak şart değil dedim. Aynı ders, aynı konu çünkü. Bulamadınız mı şu ana kadar bu şekilde aradığınız notları Google'da? Bazı üniversiteler Açık Ders programı altında ders notlarını herkese açık paylaşıyor, ben de bazı konuları bu şekilde bulup çalışıyorum.

Anladım, ben de aynı sebepten dolayı başa bölümü yazmak şart değil dedim. Aynı ders, aynı konu çünkü. Bulamadınız mı şu ana kadar bu şekilde aradığınız notları Google'da? Bazı üniversiteler Açık Ders programı altında ders notlarını herkese açık paylaşıyor, ben de bazı konuları bu şekilde bulup çalışıyorum.
Aslında hocalar PDF paylaşıyor.

Geri
Yukarı