Ders Notlarınız Nasıl?

Sen deli görmemişsin. Ege Üniversitesi yazılım mühendisliği kazandım ama gitmedim 😎.
Benim pek üniversiteler hakkında bilgim yok. İlk öncelikle bunu belirteyim. Dediğiniz üniversiteyi araştırdım ama yazılım mühendisliği bölümünü bulamadım. Sadece bilgisayar mühendisliği var.

Benim bildiğim bilgisayar mühendisliğinde ve yazılımın mühendisliğinde farklı şeyler çalışılıyor. Benzer ama alanları farklı olabiliyor.

Siz o bölümü kazandığınıza emin misiniz? Yoksa kafanız karışıp yazılım mühendisliği mi dediniz?

1617463757231.png

Ya be güzel hocalarınız var, benim 85 aldığım dersten 80-75 veriyorlar. Sizin hepsine 100 yazmışlar, ne güzel ya... Full 100 100 girselerdi bana ortalamam rahat 93 94'dü. 😩
Şahsen öğretmen konusunda hep şanslıydım. Çünkü öğretmenlerim sınav puanlarına göre değil, sınıf içi duruma bakarak sözlü ve performans notu verirdi.

Çok düşük sınav notum olmadıkça sözlü/performans notlarım düşmezdi.

Şahsen öğretmen konusunda hep şanslıydım. Çünkü öğretmenlerim sınav puanlarına göre değil, sınıf içi duruma bakarak sözlü ve performans notu verirdi.

Çok düşük sınav notum olmadıkça sözlü/performans notlarım düşmezdi.

Hocam lise 1. sınıfım şuan. Bütün sene derslere katıldım, neredeyse tüm ödevleri yaptım ama ortalamam şuan 87.9 ama sözlüleri genelde 80 civarı verdiler. Lisede ortaokuldaki gibi sözlüleri 100 100 girmiyorlar hem de o kadar derslere katılmamıza rağmen.

Hocam lise 1. sınıfım şuan. Bütün sene derslere katıldım, neredeyse tüm ödevleri yaptım ama ortalamam şuan 87.9 ama sözlüleri genelde 80 civarı verdiler. Lisede ortaokuldaki gibi sözlüleri 100 100 girmiyorlar hem de o kadar derslere katılmamıza rağmen.
Tamamen öğretmene bağlı bir şey. Ben lise 1'de fizikten kalmak üzereydim. Dersten kalmamam için "Sen okuldan sonraki kurslara katılım sağla, ben de ona göre bir şeyler düşüneyim" demişti.

Neyse, konuyu uzatmayalım. e-Okul notları konumuz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı