Ders programı önerisi

zaynıl

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar bildiğiniz gibi sınavlar yaklaşıyor 6 gün kaldı. Bende çalışmaya başlayacağım. Şu ana kadar çok çalışmadım 10.sınıf fen lisesindeyim. Çok düzenli olamıyorum ve program yapamıyorum. Rica etsem güzel program yapabilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi?

Dersler:

Türk dili ve edebiyatı.
5
Din kültürü ve ahlak bilgisi.
2
Tarih.
2
Coğrafya.
2
Matematik.
6
Fizik.
[
Kimya.
2
Biyoloji.
2
Felsefe.
2
Birinci yabancı dil.
4
İkinci yabancı dil.
2

Sizce bunları 6 güne sığdırabilir miyim? Okulda da tenefüs vs. çalışacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 sene çalışmayıp son ay kastıran YKS'cilerin yaptığığndan bir farkın klamaz. 6 günden önce çalışmadıysan Allah yardımcın olsun. Bir de fen lisesi.

4 sene çalışmayıp son ay kastıran YKS'cilerin yaptığığndan bir farkın klamaz. 6 günden önce çalışmadıysan Allah yardımcın olsun. Bir de fen lisesi.
Matematik dışında sıkı çalışmayla yetişir.

Sınavlar arasında ara var mı yoksa sınavları üst üste mi yapacaklar?
Bu arada matematikte yetişebilir aslında fakat RM gibi uzun anlatan hocaları değil kısa anlatan hocalara bak yetişir matematikte çünkü fonksiyonlar tek konu en fazla 2-3 soru olasılık sorarlar o da basit zaten. 1. dönem olsa yetişmez derdim çünkü 1. dönemde 3-4 konu yetiştirmen gerekirdi fakat fonksiyonlar tek konu ve mantığı basit sadece soru tipi görmen lazım.

Son düzenleme:
1640714390542.png

Pazartesiden itibaren başlıyor. Matematik haftaya pazartesi oluyor o konuda şanslıyım hafta sonu sadece matematik çalışabilirim.
Kötü olduğun ders var mı?

Fizik de kötüydüm ama yeni konular kolay olduğu için yaparım diye düşünüyorum. Sözel derslerim kötü şu an ezber yapmadığım için bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1254381

Pazartesiden itibaren başlıyor. Matematik haftaya pazartesi oluyor o konuda şanslıyım hafta sonu sadece matematik çalışabilirim.

Fizik de kötüydüm ama yeni konular kolay olduğu için yaparım diye düşünüyorum. Sözel derslerim kötü şu an ezber yapmadığım için bilmiyorum.
Şanslısınız hocam benim okulum ardı ardına yapıyor böyle haksızlık olamaz.
Eki Görüntüle 1254381

Fizikte soru çözümü değil mantığı anlaman önemli.

Geri
Yukarı