Ders videoları izlemek için ultrawide monitör alınır mı?

kopkeliekmek

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP BC001NT GTX960M İ7 6700HQ 4GB VRAM 16GB RAM 128GB M.2 SSD+2TBHDD
HP BC303NT GTX950M İ5 7200U 2GB VRAM 8GB RAM 256GB M.2 SSD+1TBHDD
ASUS X515JF İ5 1035G1 MX130 2GB VRAM 4GB RAM 256GB M.2 SSD
Dostlar büyük bir monitörüm olsun istiyorum. 29' LG 2.el Ultrawide bir monitör buldum. Alınır mı? Video izlerken siyah barlar oluyormuş ama eklenti ile kaldırılıyor. Video kırpılarak mı tam ekran oluyor acaba?

Dostlar büyük bir monitörüm olsun istiyorum. 29' LG 2.el ultrawide bir monitör buldum. Alınır mı? Video izlerken siyah barlar oluyormuş ama eklenti ile kaldırılıyor. Video kırpılarak mı tam ekran oluyor acaba?

Evet eğer videonun yüksek çözünürlük desteği yoksa YouTube kendisi scale ediyor.

Evet eğer videonun yüksek çözünürlük desteği yoksa YouTube kendisi scale ediyor.
1080p bir ders videosu izleyeceğim mesela. Görüntüyü bozmadan tam ekran yapabiliyor mu? Yani 21:9 ayarını tutturabiliyor mu?

Hangi amaçla kullanmak istediğine bağlı.
Diyorum ya hocam ders videoları izleyeceğim. Moderatörler başlığı düzeltmiş. Sıktı artık şu moderatörler.

1080p bir ders videosu izleyeceğim mesela. Görüntüyü bozmadan tam ekran yapabiliyor mu? Yani 21:9 ayarını tutturabiliyor mu?

Diyorum ya hocam ders videoları izleyeceğim. Moderatörler başlığı düzeltmiş. Sıktı artık şu moderatörler.

Videodan videoya değişiyor %90 ıhtimal siyah çerçeve oluşuyor eklenti ile kapatinca da görüntü kalitesizlesiyor sadece video izlemek için alınmaz.

Videodan videoya değişiyor %90 ıhtimal siyah çerçeve oluşuyor eklenti ile kapatinca da görüntü kalitesizlesiyor sadece video izlemek için alınmaz.
Hocam aynı anda 3 program açıp montaj yapmayacağım. Sınav senem olduğu için ucuz ve büyük bir monitör almak istiyorum. Karşıma ultrawide monitörler çıktı. 3700tl. Alınmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı