Dersden kaçmanın cezası nedir?

EymNn

Centipat
Daha fazla  
Şimdi biz tuvalete gitcektik hocadan cevabı alamadan çıktık, hoca bağırınca korktuk kaçtık sonra hoca bize bir güzel kızdı ardından tutanak yiyecekken sınıf arkadaşlarım şahitlik yaptı, beni savundu. Yok bile yazıldığımızı sanmıyorum fakat bunların sırasıyla cezası nedir? 8. sınıfım hocaların gözünde genelde iyi bir öğrenciyim, bu benim sicilime işlenecek olan bir şey mi?

Bu tarz konular sicile işlenecek kadar büyük konular değil. Eğer disiplinlik bir olayın olduğunda da maksimum kınama alırsın. O da benim hatırladığım kadarıyla yıl sonunda siliniyor. Hocanın sana en fazla yapacağı şey notlarını diğerlerine göre daha düşük girmesi olur. Bu dönemlerinde saygısızlık yapmadan kendini savun hocalarından korkma

Korkutmaktan başka bir şey yapamazlar.
Millet neler neler yapıyor onların yanında meleksiniz.
Sadece dikkatli olun o hocanın dersinde ters hareket yapmayın.

Şimdi biz tuvalete gitcektik hocadan cevabı alamadan çıktık, hoca bağırınca korktuk kaçtık sonra hoca bize bir güzel kızdı ardından tutanak yiyecekken sınıf arkadaşlarım şahitlik yaptı, beni savundu. Yok bile yazıldığımızı sanmıyorum fakat bunların sırasıyla cezası nedir? 8. sınıfım hocaların gözünde genelde iyi bir öğrenciyim, bu benim sicilime işlenecek olan bir şey mi?

Liseye kadar ne yersen ye bir şey olmaz, benim adam yaralamam vardı 8 de mesela. Ama lisede kaç kişinin atıldığını gördüm.

Liseye kadar ne yersen ye bir şey olmaz, benim adam yaralamam vardı 8 de mesela. Ama lisede kaç kişinin atıldığını gördüm.
Bu yüzden alınmayacağım liseler olabilir mi peki?

Siciline işlenip hayatın boyunca sana çok büyük sıkıntılar doğurabilir.
Ortaokulda sicile işlenme var mı? Ayrıca ilk kez yaşanan bir şey olduğundan ilk uyarı almam gerekmiyor mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı