Dershane önerisi

ZeplinBalonu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ankara'da 9. sınıf için önerebileceğiniz dershane var mı? Gereksiz görmüyorum çünkü bizde 1 kişi gidiyor ve bayağı iyi notlar alıyor. Cevaplarsanız sevinirim. Gereksiz görmüyorum dedim ama yine de bu konuda yorum yaparsanız sevinirim.

Merhaba. Ankara'da 9. sınıf için önerebileceğiniz dershane var mı? Gereksiz görmüyorum çünkü bizde 1 kişi gidiyor ve bayağı iyi notlar alıyor. Cevaplarsanız sevinirim. Gereksiz görmüyorum dedim ama yine de bu konuda yorum yaparsanız sevinirim.

Zengin falan mısın? 9 sınıfta dershane nedir abicim.

Dershane önerisinde bulunmayacağım. Ders notlarını dershaneye bağlamaman gerektiği konusunda seni uyarmaya geldim sadece. Özellikle 9.sınıfta dershane sana bence hiçbir şey kazandırmaz. Dershaneye gidince daha yüksek not alacağım diye bir şey yok. Yapacağın şey hoca eşliğinde gördüğün konuyu 40 dakikada tekrar etmek olur. Bunun içinde beleşe evde çalışmak varken ne diye 15K-20K para veresin? 11.sınıf olsan "tamam, git" derim çünkü üzerinde duruyorlar, deneme yapıyorlar. Maddi açıdan geçtim de zaman kaybından hiç bahsetmiyorum bile.

Arkadaşlar adam size fikrinizi sormamış önerebileceğiniz dershane var mı demiş.

Dediğim gibi giden biri var ve notları dersa katılımı falan baya iyi zenginliklede alakası yok bütçemizi aşarsa gitmem zaten
Notlarının dershaneyle ilgili olduğunu nereden çıkardın peki? Ben 10.sınıftayken gittim ve 10.sınıfta bile dershaneye gitmeyi önermiyorum. Evde adam gibi tekrarını yaparsın, ortam yoksa kütüphaneye gidersin.

Dediğim gibi giden biri var ve notları dersa katılımı falan bayağı iyi zenginliklede alakası yok bütçemizi aşarsa gitmem zaten.

Dershane yerine kendine bir çalışma programı belirleyip o programa uyarsan seninde notların yüksek olur. Dershaneye şu an gerek yok 12. sınıfta gidersin abicim.

Geri
Yukarı