Dershane seviye belirleme sınavı zor mudur?

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
12. sınıfa geçtim. Pazartesi dershane başlayacak, ilk gün seviye belirleme sınavı yapacaklarmış. Sınıfları ayıracaklar bunun sonucuna göre. Bu sınav zor olur mu, aranızda giren var mı? Kendime güvenmiyorum çünkü, kötü bir sınıfa düşeceğimden korkuyorum. Etrafa kolay alışabilen biri değilim. Teşekkürler şimdiden.

Her dershaneye göre değişir bu durum. Ancak kendi gittiğim dershanede 2 defa sınıf belirleme sınavına girdim; biri zordu, diğeri ortanın üstü bir seviyedeydi.

Kötü sınıfa girince de değişen bir şey yok. Sınıftan sınıfa anlatım farklılığı olabiliyor, seviyen kötüyken gidip iyi sınıfta olmanın da bir anlamı yok. İyi sınıfta da hocalar da ona göre anlatır.

Sınav bayağı kolaydı. 345 denemesi vardı. Sadece TYT Say çözmemi söylediler alanım sayısal olduğu için, beklediğimden iyi yaptım. Yarın belli olacakmış sınıflar.
Kötü sınıfa girince de değişen bir şey yok. Sınıftan sınıfa anlatım farklılığı olabiliyor, seviyen kötüyken gidip iyi sınıfta olmanın da bir anlamı yok. İyi sınıfta da hocalar da ona göre anlatır.
Haklısınız, ister istemez tedirgin olmuştum yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı