Dershane sınavından düşük alınırsa sınıf atlama olayı var mı?

Samet_32

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben 14 yaşındayım ve LGS hazırlık için dershaneye yazıldım. Ama muhtemelen en düşük sınıfa gireceğim. Genellikle deneme sınavlarında vb notlarım pek iyi değildir. Ama dershaneye gittikten sonra düzeleceğini hissediyorum. Size sorum şu. Eğer dershaneden düşük alırsam sınıf atlama diye bir şey var mı sınavla falan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben 14 yaşındayım ve LGS hazırlık için dershaneye yazıldım. Ama muhtemelen en düşük sınıfa gireceğim. Genellikle deneme sınavlarında vb notlarım pek iyi değildir. Ama dershaneye gittikten sonra düzeleceğini hissediyorum. Size sorum şu. Eğer dershaneden düşük alırsam sınıf atlama diye bir şey var mı sınavla falan?

Cogu dershanede oluyor sınıf atlama olayı 13 yasındayım 9.sınıfım calısmanı onerırım.

Çoğu dershanede oluyor benim gittiğim dershanede vardı ama hep aynı kalmıyordu sınıfları hep değiştiriyolardı deneme sınavına göre.

Benim dershanemde vardı. Ama hepsinde öyle midir bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı