Dershanede Biyoloji dersini nasıl işliyorsunuz?

YKS öğrencisi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar dershaneye giden varsa siz biyolojiyi nasıl işliyorsunuz? Yani hoca size yazdırıyor mu yoksa föylerden mi gidiyorsunuz? Ya da fotokopi üzerinden mi anlatıyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bir de fizik ve kimya içinde olsun. Tyt-ayt fark etmez. Biyoloji içinde geçerli. Yani nasıl anlattığı önemli. Yani nasıl gittiğiniz.

%95'i yaz babam yaz metodu üzerine birkaç test çözümü ile ders bitirir. Diğer derslerde de pek fark olmaz. Örneğin matematikte daha çok soru-test üzerinden giderler. Benim zamanımda böyleydi şimdi nasıl bilmiyorum.

Tamam da sen dershaneye gitmiyorsun o zaman.
Biyoloji AYT iyi gidiyor. Güzel çalışıyorum.
%95'i yaz babam yaz metodu üzerine birkaç test çözümü ile ders bitirir. Diğer derslerde de pek fark olmaz. Örneğin matematikte daha çok soru-test üzerinden giderler. Benim zamanımda böyleydi şimdi nasıl bilmiyorum.
Notların var mı ? Not tutuyor musun ? Çi kü geneli dershanenin not tutmuyor.

Tamam da sen dershaneye gitmiyorsun o zaman.

Notların var mı ? Not tutuyor musun ? Çi kü geneli dershanenin not tutmuyor.
Şu an için demedim zaten birkaç yıl önce böyle idi. Şu anda gitmiyorum yani.

Bizim hocamız tahtaya yazıyordu diye hatırlıyorum genelde. Akıllı tahtadan anlattığı da oluyordu. Bana kalırsa yazarak anlatılması daha iyi çünkü bir yazarken arada zaman geçiyor ve o sırada ezberleyebiliyoruz ama diğer türlü akılda kalmıyor.

Bitirdikten sonra soru çözüyorduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı