Dershanede öğretmen sigara kokuyor ve argo konuşuyor

yiğit321321

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben dershaneye gidiyorum ve hiç memnun değilim. Soru bilemeyince bize çöpçü diyorlar. Sınava giriyorum hocanın üstü leş gibi sigara kokuyor. Bize argo kelimeler söylüyorlar. Artık gitmek istemiyorum ama zaten 5 günüm kaldı. Düşüncelerinizi almak istiyorum.

Arkadaşlar, ben dershaneye gidiyorum ve hiç memnun değilim. Soru bilemeyince bize çöpçü diyorlar. Sınava giriyorum hocanın üstü leş gibi sigara kokuyor. Bize argo kelimeler söylüyorlar. Artık gitmek istemiyorum ama zaten 5 günüm kaldı. Düşüncelerinizi almak istiyorum.

Zaten 5 gün kalmış geç değil mi artık.

Gitme o zaman. Kendini nasıl daha verimli şekilde çalışacağına inanıyorsan onu yap.

Rehberliğe durumu bildirin seneye sınava girecekler için de rahatsızlık oluşturmasın sözde öğretmen.

5 günün kalmış konu açıyorsun komik. Tekrar gidecekseniz şikayet edin gitmeyecekseniz siz bilirsiniz konu açmaya değecek bir konu değil. Bizim size verebileceğimiz tavsiyeler şikayet etmektir başka bir yolu yok.

Geri
Yukarı