Dershanedeki kıza aşık oldum

Vallahi hocam ben 2-2, 5 yıldır aynı kıza aşığım ve onun bundan haberi bile yok çünkü cesaretim yok. Bu işler anladığım ve gördüğüm kadarıyla açık sözlü ve cesaretli olmakta bitiyor. Kendine güvenin varsa konuş yoksa burada istersek atomu parçalayalım bir işe yaramaz sana.

Sana 2, 5 yıldır aşığım fakat beni tanımıyorsun demekde çok creepy bir şey 😁.

Konuşun, anlaşın ve hayatınızın tadını çıkarın. Olmazsa olmaz ama olursa çok güzel olur. Kaybedeceğiniz bir şey yok. Benim de fırsatım oldu, konuştum, anlaştım; hayatımın tadını çıkardım.

Aşık olmakla hoşlanmak arasında çok çok fark var ama, bunu anlayın sadece. Aşık olduğunuza emin misiniz, onun için neleri göze alabilirsiniz; nelerden vazgeçebilirsiniz? Aşk onun uğruna sizi kendinizden vazgeçirmez, ben bunları yaparım demek değildir de zaten. Sadece öyle bir şeydir ki siz bunları yapmak istemeseniz de yapar hale gelirsiniz. Kendinize bir bakın, karşınızdakine bir bakın. Düşünün bunları.

Ben bu konuları henüz hiç düşünmemişken şöyle şeyler konuşmuştuk forumda. Ben o kişiyi buldum. Kaybetmek de en çok korktuğum şeydi. Sonra bir şeyler oldu. 3 yıl geçti, dile kolay. Öyle işte, zor yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dershanede aynı sınıfta bulunduğumuz bir kıza aşık oldum fakat nasıl konuşacağımı, ne yapacağımı bilmiyorum. Kız diğer arkadaşlarıma göre güzel değil ama bana barbara Palvin'den güzel geliyor diyebilirim. Nasıl sohbet açabilirim?

4 sene önceki hikayemi yaşıyorsun. Aynı yer, aynı ortam. Sonrası ne mi oldu? Karşı tarafa açılamadığımdan uzun süre depresyona girdim. Benim hatamı kesinlikle yapma. Reddedeceğini bilsen bile git, söyle. En azından geçmişe dair içinde keşken kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı