Dershaneden ayrilmak istiyorum para ödenmesi gerekir mi?

Okay many

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben dershane başladığından beridir 2 ay olacak gidiyorum, ailesel nedenlerden dolayı bırakacağım ve hafta sonu babam ile gidip görüşüp konuşacaz sadece gittiğim ayların parasinimi odicem yoksa gitmediğim ayların parasinidami alacaklar?
Bir de senet ile yaptık aydan aya ödüyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitapların bir ücretini alacaklar yarım bıraktığınız için 1 öğrencinin yerini boşa kullanmış gibi oluyorsunuz insiyatife bırakılır birazcık 5K gibi bir rakam ödeyebilirsiniz ekstra olarak (değişebilir hiç ödemeyen arkadaşlarım da var)

Normalde gitsenizde gitmesenizde sizden o parayı alırlar. Gidin görüşün pazarlık yapın nadiren belirli bir mevla karşılığında iptal edenlerde oluyor.

Senet yaptıysanız yasal olarak sizden tüm parayı alma hakları var.

Normalde gitsenizde gitmesenizde sizden o parayı alırlar. Gidin görüşün pazarlık yapın nadiren belirli bir meblağ karşılığında iptal edenlerde oluyor.

Kitapların bir ücretini alacaklar yarım bıraktığınız için 1 öğrencinin yerini boşa kullanmış gibi oluyorsunuz insiyatife bırakılır birazcık 5K gibi bir rakam ödeyebilirsiniz ekstra olarak (değişebilir hiç ödemeyen arkadaşlarım da var)

Seneti attım bir bakar misiniz?

Merhaba, ben dershane başladığından beridir 2 ay olacak gidiyorum, ailesel nedenlerden dolayı bırakacağım ve hafta sonu babam ile gidip görüşüp konuşacaz sadece gittiğim ayların parasinimi odicem yoksa gitmediğim ayların parasinidami alacaklar?
Bir de senet ile yaptık aydan aya ödüyoruz.
Sözleşmede yazıyor nasıl olduğu.

Sözleşmede yazıyor nasıl olduğu.
"Veyahut namına bedeli maden ahzolmustur.is bu bono vadesinde ödenmediği taktirde müteakip bonolarinda muacceliyet kesbedecegini,ihtilaf vukuunda mahkemelerin selahiyetini şimdiden kabul eylerim" yaziyor

@EVANESCENCE @Lee Everett ne olucak şimdi?

Geri
Yukarı