Dershaneden nasıl cayabilirim?

Evet, başarılı öğrenciyle başarmak kolay olur. O başaran öğrencilerin geçmişlerine de bir bakın, onlar yıllarca düzenli ders çalışan kişiler oluyor. Ne yapacağını zaten kendileri de biliyor, dershaneye gitmese de onlar yapar bir şekilde ve minimum bir dershane 15 binden kayıt açıyor. Dershaneye verecek param var diyorsanız diyecek bir şeyim yok. Gidip gitmemenize karışamam sonuçta. Sadece bilgilendiriyorum. Harcayacağınız paraya da karışamam.

Hayır. Gittiğiniz dershane öyledir. Dershaneler hele sınav yılıysa aşırı yararlı oluyor. (Tabi sizin dershane dolandırıcı çıkmış) hangi dershane? Söyleyin gidecekler gitmesin.
Çok güzel bir suçlama, sana kötü veya bana güzel diye milleti dolandırıcı mı ilan edeceğiz?

Çok güzel bir suçlama, sana kötü veya bana güzel diye milleti dolandırıcı mı ilan edeceğiz?
Dolandırıcılar çünkü misyonları belli ve yapmıyorlar. Paranın hakkını vermiyorlar

Lise zamanında; dershane hocasından, taciz iftirası yemiştim. Başlığı okuyunca o kara günler tekrar gözümde canlandı... O çaresizlik, kendini ifade edememe zorluğunu anlatamam.
Dershaneye bağlı işte geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı