Dershaneye gitmeden kazanmak mümkün mü?

PrPredatorr

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
İşsiz Bir Meraklı
Yani şunu soracağımben düzensiz biriyim 1 sene denedim kazanamadım babam dershaneye git diyor. Bende dershanesiz kazanmak istiyorum yapabilir miyim, yani günde 7 saat çalışsam yeterli mi?

Hocam disiplinli çalışacağınıza eminseniz diyeceğim ama deneyip öğrenilmesi sonucunda 1 senenizi kaybedebilirsiniz maddi durumunuz iyiyse dershaneye gitmenizi öneririm. Değil ise bu zamana kadar hiç düzenli ders çalıştınız mı?

Yani şunu soracağımben düzensiz biriyim 1 sene denedim kazanamadım babam dershaneye git diyor. Bende dershanesiz kazanmak istiyorum yapabilir miyim, yani günde 7 saat çalışsam yeterli mi?

Düzensiz biriyseniz 7 saat çalışmak çok zor. Belli bir süre geçtikten sonra 7 saat normal gelir belki. En iyi dershaneye gitmek.

Tabii ki kazanabilirsin. Günümüzde artık hiçbir okula veya dershaneye ihtiyaç yok. İş tamamen kafada bitiyor eğer çalışabileceğine inanıyorsan kesinlikle evden hazırlanmanı öneririm.

Eğer içinde istek yoksa ve disiplinin de yoksa değil dershaneye istediğin yere gitsen kazanamazsın. Tamamen senin disiplinine ve azimine bağlı bir şey. Ayrıca YouTube'da çok kaliteli videolar yükleyen (Benim Hocam gibi) kanallar varken dershaneye gitmek mantıksız.

Okul birincisi ilk 1000e girdi evden çalıştı okulda denemelere girdi. Size bağlı nereye gittiğinizin ya da gitmediğinizin hiçbir önemi yok.

Geri
Yukarı