Dershaneye gitmeden sınava hazırlanılır mı?

mert19999

Centipat
Daha fazla  
Selam bu sene mezuna kaldım yeniden hazırlanıyorum sınava.
Dershaneye gitmek istemiyorum çünkü aşırı sıkıyor beni hevesim kaçıyor. Zaten bu sınavda son 2 3 ay dershaneye gitmedim evde çalıştım. Evde çalışırken hem daha istekliydim hem de daha verimli oldu bu sene de gitmemek gibi bir düşüncem var sizce dershane gerekli midir?
Ayrıca bana önerebileceğiniz rehber olacak ders anlatan kanallar nedir özellikle sayısal için.

Selam bu sene mezuna kaldım yeniden hazırlanıyorum sınava.
Dershaneye gitmek istemiyorum çünkü aşırı sıkıyor beni hevesim kaçıyor. Zaten bu sınavda son 2 3 ay dershaneye gitmedim evde çalıştım. Evde çalışırken hem daha istekliydim hem de daha verimli oldu bu sene de gitmemek gibi bir düşüncem var sizce dershane gerekli midir?
Ayrıca bana önerebileceğiniz rehber olacak ders anlatan kanallar nedir özellikle sayısal için.
Kendi kendine öğrenmek çok zor. Dershane şart gibi. Veya özel ders.

Bilmiyorum hocam ya planlı bir şekilde yaparsam dershaneden daha verimli olacağını düşünüyorum da planı oturtturmak gerek. Öyle derece yapmak gibi bi düşüncemde yok zaten.
Hocam bir plan oturtturursanız dershaneye gerek kalmaz zaten. Ben de aynı durumdayım sanırım dershaneye gideceğim. Bir türlü plan kuramadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı