Dershaneye gitmeden üniversite kazanılır mı?

Genelde kazanılır deniyor. YouTube ne güne falan diye söylüyor insanlar ama videoda hocayla konuşamadığım için soru soramıyorum anlamadığım yerden sonrası çöp oluyor. Dershane fiyatları da çok pahalı ve bence değmez gibi geliyor, kazanmama ihtimalinde boşa para vermiş olacağım.

Neden kazanılmasın benim fikrimce dershane zaman kaybı yalnızca denemeler için git.

Dershaneye sadece denemesi için kayıt olmanızı tavsiye ediyorum. İnsanımızda genel bir algı var ki dershaneye gitmeden üniversite kazanılmaz diyor. Arkadaşlar, Türkiye şartlarında para kolay kazanılmıyor ve dershaneye vereceğiniz paraya da gerçekten pişman olursunuz. YouTube'da kat kat kaliteli ders anlatan hocalar bulunuyor ve kitapların neredeyse hepsi de video çözümlü, video çözümlü kitap alırsanız da anlamadığınız yerlere oradan da bakabilirsiniz. Dershaneye de sadece denemesi için gidersiniz.

Dershaneye sadece denemesi için kayıt olmanızı tavsiye ediyorum. İnsanımızda genel bir algı var ki dershaneye gitmeden üniversite kazanılmaz diyor. Arkadaşlar, Türkiye şartlarında para kolay kazanılmıyor ve dershaneye vereceğiniz paraya da gerçekten pişman olursunuz. YouTube'da kat kat kaliteli ders anlatan hocalar bulunuyor ve kitapların neredeyse hepsi de video çözümlü, video çözümlü kitap alırsanız da anlamadığınız yerlere oradan da bakabilirsiniz. Dershaneye de sadece denemesi için gidersiniz.

Profilinizdeki kepin hakkını veriyorsunuz hocam, dershaneler bu sene daha da çok zamlanacak. YT Premium 20 lira :DKesinlikle dershane olmadan da iyi bir üniversite kazanılır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı