Derslerdeki düşüş nasıl yükseltilir?

wzearsama

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Derslerimde acayip bir düşüş var ilk dönem 90'nin altında notun yoktu ama 2. dönem batırdım ve şimdi hep 60-70 arası çoğu ders. Dersleri hiç dinlemek istemiyorum. Ödev yapasim gelmiyor. Eve gelip uyuyup yemek yiyip ödevleri irternetten yapip saat 2'lere kadar internette geziyorum. Okulda bir şey yaptığım yok. Tekrar nasıl yükseltebilirim?
Not:7. Sınıfım

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum çok kafaya takma gelecek yıl sınavına hazırlan Liseye git o 11. Sınıftan sonra asıl ders başlıyor YKS + üniversite hayatı senin yaşlarıdayken bende paso oyun oynardım sınavdada az çalışarak 70-80 ortalamayla belge alarak bitirdim. Sonra lisedeyken keşke hiç çalışmasaydım dedim :D

Merhaba.
Derslerimde acayip bir düşüş var ilk dönem 90'nin altında notun yoktu ama 2. dönem batırdım ve şimdi hep 60-70 arası çoğu ders. Dersleri hiç dinlemek istemiyorum. Ödev yapasim gelmiyor. Eve gelip uyuyup yemek yiyip ödevleri irternetten yapip saat 2'lere kadar internette geziyorum. Okulda bir şey yaptığım yok. Tekrar nasıl yükseltebilirim?
Not:7. Sınıfım
Ya ne kadar tavsiye etmesem de pek de takma notlarını. Bu seneki notların hiçbir şeyi etkilemeyecek, ortalaman 85'in üstünde kalacak şekilde çalış. Bunu da az da olsa kendini zorlayıp dersleri dinlemeye çalışıp, evde 15-20 dk tekrar yaparak halledin.

Yaşın daha küçük YouTube'dan kafana anlatımı yatan bir hoca bul.

Uçmana gerek yok sadece ortaman iyi olsun yeter.

Yaşın daha küçük YouTube'dan kafana anlatımı yatan bir hoca bul.

Uçmana gerek yok sadece ortaman iyi olsun yeter.

Evet küçük ama ilk dönem 94 iken şimdi 74'lere indi şu an 79 ve 83 olacak bir not girilince o yüzden üzülüyorum.

Ortalamayı 80-85 arasında tut gerisini takma. 7. sınıf kolay zaten.

Evet biraz daha kolay diğer dersler ama matematik açılarda sıkıntı yaşadım.

81 Ortalama ile kapattım ben 7.sınıfı. Biraz çalışarak yüksek notlar alırsın.

Sağ ol bunu düşüneceğim

Dostum çok kafaya takma gelecek yıl sınavına hazırlan Liseye git o 11. Sınıftan sonra asıl ders başlıyor YKS + üniversite hayatı senin yaşlarıdayken bende paso oyun oynardım sınavdada az çalışarak 70-80 ortalamayla belge alarak bitirdim. Sonra lisedeyken keşke hiç çalışmasaydım dedim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı