Derslerden kopmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle olduğun gerçeğini değiştirmez.

🤣 Yurtdışına çıkmak? Ülkeyi terketmek ? Git otur dersini çalış iyi lise kazan kazanamazssan senin gibileri her gün döverler benden söylemesi.
Bizim hoca diyor ki bana bir sorunuz olursa her zaman yardımcı olurum gittik şu an sadece hocalarla aram bozuk demin aramış açmadım mesela.

Seneye LGS var o kadar ondan sonra planlarım ülkeyi terk etmek.
Her tatile doğru bende bir rehavet oluyor ayrıca bundan olabilir mi?

Otur dersine bak sen tamam mı? O hayallere boşuna kapılma İngilizcen yok Almanca zaten işlememişsin diğer dillerin zaten yok. Boş beleş birisisin. Sen basit sanıyorsun galiba bu işleri. Bu kafayla gidersen lisede dayak yiyor olacaksın gram şakam yok.

Son düzenleme:
🤣 Yurtdışına çıkmak? Ülkeyi terketmek? Git otur dersini çalış iyi lise kazan kazanamazssan senin gibileri her gün döverler benden söylemesi.

Otur dersine bak sen tamam mı? O hayallere boşuna kapılma ingilizcen yok Almanca zaten işlememişsin diğer dillerin zaten yok. Boş beleş birisisin. Sen basit sanıyorsun galiba bu işleri. Bu kafayla gidersen lisede dayak yiyor olacaksın gram şakam yok.

Süpersiniz hocam, ingilizcem yok öyle mi? Almanca işlememişiz? 7 senedir İngilizce, 4 senedir Almanca eğitimi görüyorum hocam. B1 İngilizce sertifikam var. Rusçayı ana dilim gibi konuşabiliyorum. Boş konuşmayın. Cevap vermedim çünkü göz ardı listemdeydiniz. Ayrıca kimden dayak yiyeceğimi sizden öğreneceğimi sanmıyorum.

🤣 Yurtdışına çıkmak? Ülkeyi terketmek ? Git otur dersini çalış iyi lise kazan kazanamazssan senin gibileri her gün döverler benden söylemesi.
Gayet normal birisiydim şu an yüksek lisans eğitimim sonrası Fransa'da çalışıyor ve yaşıyorum. 6 ayda 1 Amerika'ya gidiyorum. Ailem orta gelirliydi. Öyle para yiyip torpille de gitmedim.
Boş beleş birisisin.
?

Güzel bir not: Kişi kendinden bilirmiş işi. :)

Hoca gerçekten çok motive edici konuşmuş. (!) Umarım derslerini düzeltirsin.

Hoca gerçekten çok motive edici konuşmuş. (!) umarım derslerini düzeltirsin.

Düzelttim hocam, sınav sonuçları ektedir:
1 matematik var sadece sayısaldan.

1617165795983.png

Süpersiniz hocam, ingilizcem yok öyle mi? Almanca işlememişiz? 7 senedir İngilizce, 4 senedir Almanca eğitimi görüyorum hocam. B1 İngilizce sertifikam var. Rusçayı ana dilim gibi konuşabiliyorum. Boş konuşmayın. Cevap vermedim çünkü göz ardı listemdeydiniz. Ayrıca kimden dayak yiyeceğimi sizden öğreneceğimi sanmıyorum.
Tamam anladık sallıyorsun ama. Sallamanın bile bir adabı var.

Sallamıyorum, istediğinize inanın. Siz başaramadıysanız kimse başaramayacak diye birşey yok.
Sen dediğin gibi biri olsan burada saçma sapan bir jargonla konuşmazdın. Saçma sapan şeylerden panik olup korkmazdın. Kısacası beynin olurdu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı