Derslere girmeyip tam gün yok yazılmama taktiği

Peki bir soru o girmediğin derslerde ne yapacaksın?

Yani güvenlik tamam kardeşim çıkabilirsin demez sana. Hoca gider yoklamada yok yazıldığın için telefon ile rehberliğe mesaj atar. Sabah seni derste olduğunu görüp diğer derslerde görmez ise şüphelenebilirler. Taktiğe mantık yönünden bakarsan %100 gereksiz ve aşırı riskli.

Yani güvenlik tamam kardeşim çıkabilirsin demez sana. Hoca gider yoklamada yok yazıldığın için telefon ile rehberliğe mesaj atar. Sabah seni derste olduğunu görüp diğer derslerde görmez ise şüphelenebilirler. Taktiğe mantık yönünden bakarsan %100 gereksiz ve aşırı riskli.

Aç kapıyı Veysel efendi deyip kapıdan çıkmıcan, bir yerlerden atlıcan.

Hocam gidiyorum bedeni ya da boş dersi olanlar ile takılıyorum ya da nöbetçi öğrenci ile masa tenisi oynuyorum + olaraktan bizim bayağı bir turnuvalar oluyor maça gittiğimi falan zanneder sıkıntı olmaz
Devamsızlık Full dolu (izinli, izinsiz) olmazsa sınıfta kalıyorum. Deneyen varsa yazabilir mi? 😄

Dayı sen onu bunu boş ver okuk 8'de başlıyorsa 6'da kalk en iyisi aman dikkat

Yeni konular

Geri
Yukarı