Derslere hangi kanallardan bakılabilir?

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Selam konular ile ilgili genelde sorunum olmuyor ama arada tekrar için açıp dinlemek gerekiyor. Matematik te rehber matematiğe arada bakıp hallediyorum. Ama diğer dersleri hangi kanallardan bakacağımı bilmiyorum tavsiyeleriniz varsa bekliyorum.

Hiçbir kanal derste öğretmenin anlattığından daha faydalı olamaz çünkü sınavınızı sınıf öğretmeniniz hazırlayacak. Ben eğitim hayatımda hiç internetten ders dinlemedim her zaman dersi derste dinledim, düzgün not aldım hatta o notları temize çekip temize çekerken ise kaynak kitaplarımdan bulduğu ekstra not ve formülleri ders notlarıma bezeyerek "ultra" notları oluştururdum. Herkese öneririm.

TYT ve AYT coğrafyayı Bayram Meral, AYT tarihi (TYT'yi de kapsıyor) Ramazan Yetgin, matematiği Bıyıklı Matematik ve Mert Hoca, Türkçe ve edebiyatı da Rüştü Hoca'dan dinlemeni tavsiye ediyorum.
Özür dilerim ben YKS için sanmıştım.

Hiçbir kanal derste öğretmenin anlattığından daha faydalı olamaz çünkü sınavınızı sınıf öğretmeniniz hazırlayacak. Ben eğitim hayatımda hiç internetten ders dinlemedim her zaman dersi derste dinledim, düzgün not aldım hatta o notları temize çekip temize çekerken ise kaynak kitaplarımdan bulduğu ekstra not ve formülleri ders notlarıma bezeyerek "Ultra" notları oluştururdum. Herkese öneririm.

Hocam genel olarak bende dersimi derste dinleyip notlarımı alırım defterlerim düzgündür. Ama şu soru çözümü şeklinde anlatılınca bir tekrar oluyor güzel oluyor. Bu şekilde yapmayı da seviyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı