Derslerim iyi fakat ders çalışmaktan nefret ediyorum

Seekus

Hectopat
Yer
Bind,Fas
Daha fazla  
Meslek
Raze ile uçup kaçma
Ortalamam 5'te 100 6'da 97 7 de 98.8 şu an 8'im ama sınavlara falan gram çalışmıyorum. Sadece şu aralar bir 30 dk çalışıyorum. O da bazı sınavlara. Onun dışında ders çalışmaktan nefret ediyorum. Bunu eğlenceli hale getirmenin yolu falan var mı? Pomodoro diyeceksiniz hiç demeyin baştan söyleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de öyleydim, 20 yaşına geldim hala öyleyim. Çözümü bulan bana da söyleyiversin.

Rahat rahat geçiyorsan çalışma zaten.

Kimse ders çalışmaktan dört köşe olmuyor. Sıkıcı. Ayrıca 8.sınıf konuları her insanın bilmesi gereken normal şeyler. Süper zeka değilsiniz maalesef. O yüzden biraz kendinizi sıkın ve LGS'ye çalışın.

Yüksek hedef belirle mesela ileride avukat olacağım bunun için çalışmalıyım de. Yoksa çalışmak bir işkenceye dönüşür. En azından bir hedefle hevesiniz olur.

O halde kendine büyük bir hedef koy. ODTÜ Fizik olabilir mesela.

Kimse ders çalışmaktan dört köşe olmuyor. Sıkıcı. Ayrıca 8.sınıf konuları her insanın bilmesi gereken normal şeyler. Süper zeka değilsiniz maalesef
Süper zeka olduğumu söylemedim detay olsun diye söyledim.Ayrıca zeki olmakla çalışkan olmak ayrı şeyler.

Dopamin detoksu yapın ve bunu bir hayat biçimi olarak devam ettirin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…