Derslerim iyi fakat ders çalışmaktan nefret ediyorum

Seekus

Hectopat
Yer
Bind,Fas
Daha fazla  
Meslek
Raze ile uçup kaçma
Ortalamam 5'te 100 6'da 97 7 de 98.8 şu an 8'im ama sınavlara falan gram çalışmıyorum. Sadece şu aralar bir 30 dk çalışıyorum. O da bazı sınavlara. Onun dışında ders çalışmaktan nefret ediyorum. Bunu eğlenceli hale getirmenin yolu falan var mı? Pomodoro diyeceksiniz hiç demeyin baştan söyleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse ders çalışmaktan dört köşe olmuyor. Sıkıcı. Ayrıca 8.sınıf konuları her insanın bilmesi gereken normal şeyler. Süper zeka değilsiniz maalesef. O yüzden biraz kendinizi sıkın ve LGS'ye çalışın. :)

Kimse ders çalışmaktan dört köşe olmuyor. Sıkıcı. Ayrıca 8.sınıf konuları her insanın bilmesi gereken normal şeyler. Süper zeka değilsiniz maalesef :)
Süper zeka olduğumu söylemedim detay olsun diye söyledim.Ayrıca zeki olmakla çalışkan olmak ayrı şeyler.

Ortalamam 5'te 100 6'da 97 7 de 98.8 şu an 8'im ama sınavlara falan gram çalışmıyorum. Sadece şu aralar bir 30 dk çalışıyorum. O da bazı sınavlara. Onun dışında ders çalışmaktan nefret ediyorum. Bunu eğlenceli hale getirmenin yolu falan var mı? Pomodoro diyeceksiniz hiç demeyin baştan söyleyeyim.

Dopamin detoksu yapın ve bunu bir hayat biçimi olarak devam ettirin.

Geri
Yukarı