Derste hapşırmak suç mu?

Direkt milli eğitime şikayet et. Senin engel olamayacağın şey için senden neden puan kırıyor? Ama öncesinde kendisiyle konuş. Benim insani olarak hapşurmam normal buna engel olamam gibi konuşabilirsin. Ama laftan anlamayıp küçük gören biriyse şikayet edebilirsin. Sınıftaki öğrencilere kötü davranıyorsa toplu şikayet edebilirsiniz. Daha etkili olacaktır.

Ama diğer yandan bakınca kendi ciddiyetini göstermek için böyle bir şey uygulamış olabilir.

Arkası döndü gitti denedim (herkes e iyi )

Bence böyle bir zihniyete sahip insanla diyaloğa girmeden direkt şikayet edilmeli böyle iş mi olur başkalarına da bulaşabilir.
Küfür olayını görmeden yazdım. Ama bakılınca hiç tatlı dilden anlayacak biri değilmiş. Direkt şikayet etmeli. Hatta sınıfa kötü davranıyorsa toplu bir şekilde durum aileye bildirilip şikayet edilmeli. Böyle olan durumlar aileden de saklanmamalı. Ne olduğunu bilsin ki bir durumda sizi ona göre savunsun.

Onlar korkuyorsa sen korkma kardeşim. Haklıysan hakkını ara. Bu duruma bakılırsa haklısın. Ailene söyle bu olayı, detayına kadar anlat. Hiç bir şey olmasa bile yine de şikayet et.

Benim kuzenim ilkokulda kalemi kalitesiz sürekli uç kırıyordu. Sürekli kalem açmaya çöpe gidiyor diye hocası kalemliğini çöpe atıp kızmıştı. Hemen Cimer'e şikayette bulunduk işlem başlatıldı. Sonrasına ailesi baktı durum ne oldu bilmiyorum.

Küfür olayını görmeden yazdım. Ama bakılınca hiç tatlı dilden anlayacak biri değilmiş. Direkt şikayet etmeli. Hatta sınıfa kötü davranıyorsa toplu bir şekilde durum aileye bildirilip şikayet edilmeli. Böyle olan durumlar aileden de saklanmamalı. Ne olduğunu bilsin ki bir durumda sizi ona göre savunsun.

Sadece 49 alanlardan nefret eder o sınıf a farklı yaptı basit sınav bana zor sorular 4 soru 13 puandı anlatmadığı konuydu.

Ya troll konu ya hoca dalga geçiyor ya da hoca engelli.

Hocam sende benim yerimde olsan anlardın.

Yeni konular

Geri
Yukarı