Dertleşelim

Neredeyse sınıfta kalacağım, geleceğim kendi açımdan pek berrak değil gibi, ekonomik sıkıntılar işte, fazlası da yok.

Neredeyse sınıfta kalacağım, geleceğim kendi açımdan pek berrak değil gibi, ekonomik sıkıntılar işte, fazlası da yok.
Eğer 2 gün özürsüz devamsızlığım 2 gün özürlüye geçirmezler ise ben de kalacağım.

Yeterli değil hocam, herhangi bir işe girip karın doyurması kolay bir mevzu benim için ancak bununla yetinmek istemiyorum.

Öyle hocam tabii haklısın. Ama ailen parana karışmıyorsa hiç yoksa istediğin kıyafeti alır giyersin, canının istediğini yersin, ufak şeyler alırsın bileklik, saat, kulaklık falan. Yani bir şeyler yapılır.

5 senelik ilişkimin biteli neredeyse 3 ay oldu.Onun umrunda değil ama ben hala çok fazla iniş çıkış yaşıyorum.Yeni bir hayata başlamış gibiyim,2 ay sonra da askere gideceğim.Kendimi yeniden tanıyor gibiyim.Bakalım hayat neler göstericek.

Bazen hayat geçmiş tamamen sıfırlanmış, yepyeni bir versiyon ile devam ediyor gibi geliyor bana da.

Bazen hayat geçmiş tamamen sıfırlanmış, yepyeni bir versiyon ile devam ediyor gibi geliyor bana da.
İyi bir şey mi kötü bir şey mi bilmiyorum.Bazen düşünüyorum daha farklı olabilirdi diye ama elden bir şey gelmiyor sonuç olarak.

Bu kısa zaman dilimi içerisinde hayatımda tramva yaratacak şeyler gördüm. Şu Esra Erol'da izlediklerinizin birkaçını canlı canlı yaşadım. Daha geçen gün şahit olduğum bir pislik yüzünden artık asla mutlu olamayacağım gibi. Yaşıtlarıma bakıyorum, mutlular, aileleriyle mutlular. Benim onlardan ne eksiğim vardı? Kaderimiz, memleketimiz...

Özel değilse anlatinsana hocam merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…