Desen ve Gmail hesabı şifresi unutulan Samsung Z fold 3 nasıl komple sıfırlanır?

• Konuyu başlatan lexoqe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 308

lexoqe

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Telefona hard reset attım ama Gmail hesabının da ne olduğunu bilmiyoruz. Tablet diye kullanıyorduk ama Gmail dışında aktif edemiyoruz telefonu.

Öncelikle geçmiş olsun faturayla müşteri hizmetlerine başvurmanız gerek. Uzaktan açabilirler ancak.

Android eskisi gibi değil artık açılmıyor.

Fakat yine de asla telefondan denememek koşuluyla bilgisayar üzerinden aklına gelen g maillere giriş yapıp hangi cihazlarla eşleştiğine bak.

Eğer senin cihazın kodunu görürsen bingo!

Z-fold'a zor ama denemenizde fayda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önce benim yöntemi dene bunu deneme bu son çare.
Bu arada gmailde gözükecek cihaz kodu buna benzer veya bu

(SM-F926B/DS)

Öncelikle geçmiş olsun faturayla müşteri hizmetlerine başvurmanız gerek. Uzaktan açabilirler ancak.

Android eskisi gibi değil artık açılmıyor.

Fakat yine de asla telefondan denememek koşuluyla bilgisayar üzerinden aklına gelen g maillere giriş yapıp hangi cihazlarla eşleştiğine bak.

Eğer senin cihazın kodunu görürsen bingo!

Önce benim yöntemi dene bunu deneme bu son çare.
Bu arada gmailde gözükecek cihaz kodu buna benzer veya bu

(SM-F926B/DS)

Telefon yurtdışından gelmişti. Faturası da yok maalesef.

Bilgisayardan hatırladığın g maillere giriş yap. Gmail güvenliğinden hangi cihazlardan giriş yapılmış bak.

Açabileceğini sanmıyorum uzaktan cihaz kilitlenecek telefon için çok fazla giriş denemesi asla yapma.

Bilgisayardan hatırladığın g maillere giriş yap. Gmail güvenliğinden hangi cihazlardan giriş yapılmış bak.

Açabileceğini sanmıyorum uzaktan cihaz kilitlenecek telefon için çok fazla giriş denemesi asla yapma.
Açıkçası bir desen çizdiğimizde 24 saat sonraya atıyor. İşin kötü tarafı gmail hesabını hiç bilmiyorum. İlk geldiğinde açmıştık. Telefonda öylece kaldı. Çok kullanmadık. Şimdi de durum bu maalesef. Sadece sıfırlamamı gerekiyor. Telefoncular yapabilir mi?

Açıkçası bir desen çizdiğimizde 24 saat sonraya atıyor. İşin kötü tarafı Gmail hesabını hiç bilmiyorum. İlk geldiğinde açmıştık. Telefonda öylece kaldı. Çok kullanmadık. Şimdi de durum bu maalesef. Sadece sıfırlamamı gerekiyor. Telefoncular yapabilir mi?

Okey artık desenini süre sınırını uzatmaya başlamış artık zamanla daha da yükseletecek ve daha sonra cihazınız uzaktan kilitlendi diyecek. İyice düşünün desen için iyice düşünün.

Desen bulmak kolaydır ya. iyice düşünün muhakkak aklınıza gelecektir şuan için sakın sıfırlamayın cihazı.

Bu Bypass'ı deneyeceğim. DroidKit diye bir program buldum. Ama ücretli. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı