Çözüldü PIN'i unutulan Samsung cihaz nasıl sıfırlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lnxwizard

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar. Abim Samsung Galaxy M23 5G cihazının pın kodunu unutmuş. Hiç kilidi açmakla uğraşmak istemiyorum. İçinde önemli dosyaları yok. Bunu nasıl sıfırlayabilirim? Bu arada hard reset atmak için telefonu tamamen kapatmak istiyorum ama kapatmak için pın soruyor. Pın şifresini açmadan nasıl sıfırlayabilirim?

Çözüm
Öncelikle iyi akşamlar. Abim Samsung Galaxy M23 5G cihazının pın kodunu unutmuş. Hiç kilidi açmakla uğraşmak istemiyorum. İçinde önemli dosyaları yok. Bunu nasıl sıfırlayabilirim? Bu arada hard reset atmak için telefonu tamamen kapatmak istiyorum ama kapatmak için pın soruyor. Pın şifresini açmadan nasıl sıfırlayabilirim?

Ekran kapalıyken üç tusa da ayni anda basin sonra kapanacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Çok teşekkür ederim hocam şu an sıfırladım.

Download moda alıp daha sonra yeniden başlatırken Ses artırma+ güç tuşuna basıp kurtarma modundan sıfırlayabilirsiniz.

Hocam size de teşekkür ederim yardım etmeye çalıştığınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı