Desteklemeyen işlemcide Windows 11'e nasıl geçilir?

mirigo

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iyi Sosyaller. Başlıkta da gördüğünüz gibi Windows 10'dan 11e geçmek istiyorum. Windows'un denetim uygulamasını indirdim.

1692957386580.png

1692957424535.png

Görebileceğiniz şekilde sadece işlemcim Windows 11 desteklemiyor. Gördüğüm tüm videolarda TPM sorunun çözümünden bahsediliyor. Sadece işlemci.

Desteklememesi durumunda ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Detaylı anlatılmış eski sistemime denemek için böyle kurmuştum.

Microsofttan Windows 11 ISO dosyası indirip Rufus programı ile USB'ye yazabilirsiniz. Rufus bu gereksinimleri kaldırıyor. Böylece format atabilirsiniz.
Ama bu sistemle geçmeyin Windows 10 devam bence.

Microsoft'tan Windows 11 ISO dosyası indirip Rufus programı ile USB'ye yazabilirsiniz. Rufus bu gereksinimleri kaldırıyor. Böylece format atabilirsiniz.
Ama bu sistemle geçmeyin Windows 10 devam bence.

Geçen yıl bir kez kurmayı denemiştim bazı oyunlarda performans artışı hissetmiştim. O dönem yükseltme şeklinde kurmuştum ve bypass yöntemi uygulamıştım. Şimdi temiz bir kurulum yapmak istiyorum. Rufus ile deneyeceğim. Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. Varsa eklemek istediğiniz bir şey önerilere açığım.

Geçen yıl bir kez kurmayı denemiştim bazı oyunlarda performans artışı hissetmiştim. O dönem yükseltme şeklinde kurmuştum ve bypass yöntemi uygulamıştım. Şimdi temiz bir kurulum yapmak istiyorum. Rufus ile deneyeceğim. Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. Varsa eklemek istediğiniz bir şey önerilere açığım.

Benim de sadece işlemci desteklemiyor Flash belleğe yazıp kurdum sorunsuz şekilde kullanıyorum. Bende bazı oyunlarda FPS artışı yaşadım ve FPS değerleri daha stabil oldu.

Benim de sadece işlemci desteklemiyor flash belleğe yazıp kurdum sorunsuz şekilde kullanıyorum. Bende bazı oyunlarda FPS artışı yaşadım ve FPS değerleri daha stabil oldu.

Ben de bu yöntemi kullanmak istedim. ISO dosyasını indirim Rufus ile yazmak için ISO'yu seçtim, disk imajından notpm seçeneği ile kuracaktım fakat disk imajı seçeneği çıkmadı. Ben de şimdilik Windows 11 işini rafa kaldırdım. Peki siz doğrudan ISO'yu normal şekilde yazdırıp mı denediniz.

Ben de bu yöntemi kullanmak istedim. ISO dosyasını indirim Rufus ile yazmak için ISO'yu seçtim, disk imajından notpm seçeneği ile kuracaktım fakat disk imajı seçeneği çıkmadı. Ben de şimdilik Windows 11 işini rafa kaldırdım. Peki siz doğrudan ISO'yu normal şekilde yazdırıp mı denediniz.

Evet Rufus'a yazdım Rufus'a yazdırırken bazı seçenekler çıkıyor ama ellemedim sorunsuz şekilde kurdum ve 4 5 aydır kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı