Desteklemeyen PC'ye tekrar Windows 11 nasıl kurulur?

Mçınar

Hectopat
Sa. Arkadaşlar bundan 1-2 ay önce i5 7200U Windows 11 desteklemeyen bilgisayarıma Microsoft'un dediği yöntemlerle registery key bölümünde düzenleme yaparak Windows 11 kurdum. Windows 11 kurulu bilgisayarıma tekrar temiz kurulum yapmak için kayıt defterine düzenleme yapmaksızın Rufus üzerinden kurulum yapabilir miyim?

Format sırasında sıkıntı yaşarsanız bu videoyu izleyerek kurulum yapabilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Format sırasında sıkıntı yaşarsanız bu videoyu izleyerek kurulum yapabilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam 1 keresinde kurulum yaptım biliyorum Windows 10'dan --> Windows 11'e geçiş yaptım desteklemeyen işlemcim ile ama şu an Windows 11'den temiz Windows 11 kurulur mu onu soruyorum? (yani tekrar aynı yolu izlemem gerekir mi önerilerinizi bekliyorum.)

Sa. Arkadaşlar bundan 1-2 ay önce i5 7200U Windows 11 desteklemeyen bilgisayarıma Microsoft'un dediği yöntemlerle registery key bölümünde düzenleme yaparak Windows 11 kurdum. Windows 11 kurulu bilgisayarıma tekrar temiz kurulum yapmak için kayıt defterine düzenleme yapmaksızın Rufus üzerinden kurulum yapabilir miyim?

Aleykümselam. Evet, Rufus üzerinden bypass yaparak rahatça geçebilirsiniz. Diğer şeyler destekliyor ama sadece işlemci desteklemiyorsa belki temiz kurulum sırasında hata vermez. Eğer bypass yapmadan geçmeyi soruyorsanız bu yöntemle gene geçebilirsiniz.

Stabil olmaz performans sorunlarıyla karşılaşırsınız.

Geri
Yukarı