Desteklenmeyen cihaz için OEM lisans geçerli olur mu?

ytwitchan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Ben internetten OEM lisans satın almıştım ve şu an aktif olarak Windows 10 kullanıyorum. İşlemcim Ryzen 7 1800X olduğu için Windows 11 desteklemiyor. Manuel olarak Windows 11 yüklesem OEM lisans geçerli olur mu?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1600 AF'li sistemimde temiz kurulum sonrasında aynı kodu kullanmıştım.

Not: Ryzen 5 1600 AF Zen 2 mimarili olduğundan Windows 11'i destekliyor.

Merhaba arkadaşlar,

Ben internetten OEM lisans satın almıştım ve şu an aktif olarak Windows 10 kullanıyorum. İşlemcim Ryzen 7 1800X olduğu için Windows 11 desteklemiyor. Manuel olarak Windows 11 yüklesem OEM lisans geçerli olur mu?

Teşekkürler.

Sıkıntı çıkmaz etkinleşir Windows 11.😊😊😊👍😁😁😁

Not: Şu an Windows 11 kullanıyorsanız bu mesaj için kusura bakmayın.😁👍
Windows 10 kullanıyorsanız bu sayfadaki Windows 11 yükleme yardımcısı ile bypass yapmadan direk Windows 11'e yükseltebilirsiniz.
Sıkıntı yok, birbirimize yardım etmeye çalışıyoruz sonuçta.
Windows 11 kullanıyorum ama 10 kullanırken o araç yükseltmeme izin vermemişti nedense. Ben de Microsoft'un aracıyla USB'ye yazdırıp temiz kurulum yapmıştım. Yani bypass'lı kullanmıyorum zaten. Ama teşekkürler.

Sıkıntı yok, birbirimize yardım etmeye çalışıyoruz sonuçta.
Windows 11 kullanıyorum ama 10 kullanırken o araç yükseltmeme izin vermemişti nedense. Ben de Microsoft'un aracıyla USB'ye yazdırıp temiz kurulum yapmıştım. Yani Bypass'lı kullanmıyorum zaten. Ama teşekkürler.

Ha iyi o zaman 😁😁😁😊👍
Bende Windows 11 kullanıyorum ve gayet memnunum. Sistemim tamamen destekliyor zaten😁👍

Geri
Yukarı