Desteklenmeyen Macbook'un Mac OS Sürümünü Yükseltme

efeaydin1987

Hectopat
Daha fazla  
Elimde MacBook 1,1 veya MacBook 13 diye geçen çok aşırı eski bir MacBook var. Bu MacBook Mac OS X 10.5.8 Leopard sürümünde ve App Store bile yok. Bunun sürümünü en azından Mountain Lion, Mavericks falan yüklemenin hiçbir yolu yok mudur acaba?
(İlle de Mountain Lion ya da Mavericks olmasına gerek yok App Store olan herhangi bir sürüm olabilir.)

Elimde MacBook 1,1 veya MacBook 13 diye geçen çok aşırı eski bir MacBook var. Bu MacBook Mac OS X 10.5.8 Leopard sürümünde ve App Store bile yok. Bunun sürümünü en azından Mountain Lion, Mavericks falan yüklemenin hiçbir yolu yok mudur acaba?
(İlle de Mountain Lion ya da Mavericks olmasına gerek yok App Store olan herhangi bir sürüm olabilir.)

Hocam cihazı sıfırlayınca hangi işletim sistemine dönüş sağlıyor cihaz ?

Hocam cihazı sıfırlayınca hangi işletim sistemine dönüş sağlıyor cihaz ?
Cihazı sıfırlamak diye bir şansım yok eskiden bu cihazın yanında bir disk veriliyormuş. O şekilde sıfırlanıyormuş. Ancak ben de disk yok ve sıfırlayamıyorum.

Maverick veya Yosemite'in bir kurulum USB oluşturarak deneyebilirsiniz.
Bunu nasıl yapacağım? Detaylı bir şekilde anlatırsanız sevinirim.

İnternet Recovery'i denediniz mi ? Uyumlu sürümden sonra yükseltme yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı