Desteklenmeyen Sistemlere Windows 11 Kurmak Mümkün Olacak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-2.jpg

Windows 11 işletim sistemi, ISO dosyası ile kurulum gibi bu zamana kadar alıştığımız yöntemlerle kurulabilecek. Windows 11, önümüzdeki birkaç ay içerisinde Microsoft, HP, Lenovo, Dell ve diğer ortakların uyumlu donanımları için dağıtılmaya başlayacak. Yeni işletim sistemi isteğe bağlı olarak yükseltilebilecek ve Windows 10’da kullandığınız her şey Windows 11’de sorunsuz çalışacak. Microsoft ve ortakları tarafından yayınlanan […]

Devamı: Desteklenmeyen Sistemlere Windows 11 Kurmak Mümkün Olacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Windows-11-2.jpg

Windows 11 işletim sistemi, ISO dosyası ile kurulum gibi bu zamana kadar alıştığımız yöntemlerle kurulabilecek. Windows 11, önümüzdeki birkaç ay içerisinde Microsoft, HP, Lenovo, Dell ve diğer ortakların uyumlu donanımları için dağıtılmaya başlayacak. Yeni işletim sistemi isteğe bağlı olarak yükseltilebilecek ve Windows 10’da kullandığınız her şey Windows 11’de sorunsuz çalışacak. Microsoft ve ortakları tarafından yayınlanan […]

Devamı: Desteklenmeyen Sistemlere Windows 11 Kurmak Mümkün Olacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ben bi yöntemle 5 nesil hp de kullanıyorum bi kere bile çökme yaşamadım.

Her ne kadar şu an için teoride mümkün olsa bile ilerleyen zamanlarda yaşanması muhtemel stabilite sorunları sebebiyle geçici sevinç çığlıklarına boğulan kullanıcılar için pişman ettirecek boyutta olacaktır diye düşünüyorum, üstüne gelecek güncellemelerin alınamayacak olması bile desteklenmeyen sistemlere yüklenmemesi için başlıca sebeplerden biri.

Bu demek oluyor ki TPM desteği 1.2 sürümünde ya da hiç olmayan iş ve normal yapıdaki marka bilgisayarlara da yüklenecek demek oluyor ya da Windows 10 destekleyen işlemcilerin hepsini 11e de ekleyebiliriz gibi bir şey.

Geri
Yukarı